زوج تهرانی به ماشین پلیس کوبیدند تا فرار کنند! + فیلم  اتفاق عجیب در باغ فیض تهران
حجم ویدیو: 14.57M | مدت زمان ویدیو: 00:02:48

سرهنگ رسول بهرامی ، رئیس کلانتری 140 باغ فیض از دستگیری 3 عضو سابقه دار یک گروه سارقین خودرو در غرب تهران خبر داد.

به گزارش رکنا ،  شب گذشته واحد گشت کلانتری 140 باغ فیض در حین گشت زنی در خیابان سردار جنگل شمالی به یک دستگاه خودرو مزدا 3 سفید رنگ که قصد ورود به پارکینگ یک مجمتع مسکونی داشت مشکوک می شود .

با بررسی سوابق خودرو مشخص شد که مزدا3 دارای سابقه سرقت بود و چند روز پیش به سرقت رفته است ؛ بلافاصله مأموران کلانتری با مسدود کردن مسیر خودرو مسروقه اقدام به دستگیری سرنشینان خودرو مزدا 3 می کنند.

در زمان دستگیری سرنشینان خودرو مسروقه ، راننده خودرو مزدا 3 با حرکت به سمت عقب اقدام به تخریب خودرو پلیس می کند تا مسیری برای فرار ایجاد کند که یکی از مأموران اقدام به تیراندازی به سمت لاستیک خودرو سارقین نموده و مأمور دوم نیز با ایجاد مزاحمت برای راننده خودرو مزدا ، مانع از فرار وی می‌شود .

با وجود دخالت پلیس ، راننده خودرو مسروقه به قصد فرار به شکل دنده عقب به حرکت خود ادامه می دهد و پس از برخورد شدید با پژو پارس پارک شده در کنار خیابان مجبور به توقف می شود . بر اثر این برخورد شدید ، یکی از مأموران کلانتری از ناحیه پا به شدت دچار جراحت می شود ؛ با این وجود راننده مزدا 3 و سرنشین دوم خودرو (همسر راننده خودرو مسروقه) هر دو نفر دستگیر می شوند.

دستگیری زوج سارق در تهران / آنها خودروهای لوکس سرقت می کردند

همزمان با دستگیری این زن و شوهر ، ساکنان مجتمع مسکونی محل سکونت این دو نفر به مأموران اطلاع می دهند که فردی در داخل پارکینگ مجتمع در انتظار آنها بوده و در حال حاضر ر داخل مجتمع حضور دارد که بلافاصله مأموران نسبت به دستگیری نفر سوم اقدام می کنند .

با دستگیری هر سه متهم و انتقال آنها به کلانتری ، در همان تحقیقات اولیه مشخص شد هر سه نفر آنها دارای سابقه سرقت بوده و به تازگی آزاد شدند ؛ با بررسی سوابق راننده خودروی مسروقه مشخص شد که این شخص دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت خودرو بویژه خودرو مزدا 3 است که پس از تحمل 6 ماه دوران محکومتی خود ، به تازگی و در حدود یک ماه پیش از زندان آزاد شده است .

سوابق همسر این شخص نیز نشان داد که او نیز دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت بویژه سرقت از اماکن به شیوه کش روی است که او نیز به تازگی از زندان آزاد شده است ؛ در بررسی سوابق فرد دستگیر شده در داخل مجتمع نیز مشخص شد که او نیز دارای سوابق متعدد در زمینه خرید و فروش خودروهای مسروقه است که اواخر سال گذشته از زندان آزاد شده است .

سرهنگ رسول بهرامی ، رئیس کلانتری 140 باغ‌فیض با اعلام خبر دستگیری این سه متهم سابقه‌دار افزود : درادامه رسیدگی به این پرونده ، مالک خودرو مسروقه مزدا 3 و همچنین مالک پژو پارس به کلانتری دعوت و نسبت به طرح شکایت از افراد دستگیر شده اقدام کردند ؛ همچنین مأمور کلانتری که به شدت از ناحیه پا آسیب دیده بود ، جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد . برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟