قتل در زندان قزالحصار / به دخترم توهین کرد + عکس

قاچاقچی مواد مخدر که در زندان قزلحصار یکی از هم بندی هایش را به قتل رسانده بود دادگاهی شد و اظهارات عجیبی را مطرح کرد .

به گزارش رکنا ، عصر دوم خرداد ماه سال ۹۸ وقوع درگیری خونین در یکی از بندهای زندان قزلحصار به ماموران اعلام شد .

ماموران بلافاصله وارد بند شدند و با پیکر خونین عباس ۳۰ ساله رو به رو شدند .

وی بلافاصله به بهداری زندان منتقل شد اما دقایقی بعد به خاطر شدت خونریزی جان سپرد .

شواهد نشان می‌داد عباس به خاطر حمل مواد مخدر به حبس ابد محکوم شده بود اما به حکم اعدام اعتراض کرد و با شکسته شدن حکم اعدام به ۱۵ سال زندان محکوم شده بود.

قتل در زندان قزالحصار

ماموران پلیس به تحقیق از زندانیان پرداختند و همبندی های عباس گفتند وی با ضربه چاقوی دست ساز پیمان کشته شده است.

پیمان ۳۰ ساله که به خاطر حمل مواد مخدر به ۲۵ سال زندان محکوم شده و در زندان قزلحصار در حال گذراندن دوره محکومیتش بود به درگیری با قربانی اعتراف کرد.

وی در بازجویی ها گفت: من درگیری با عباس نداشتم .او مدتی بود با یکی از دوستانم به نام سیاوش درگیر بود. آن روز من به هواخواهی سیاوش وارد دعوا شدم و به عباس گفتم بهتر است دست از اذیت کردن دوستم بردارد. من از عباس قوی هیکلتر بودم و به همین خاطر گفتم او را کتک نمی زنم. اما او یقه مرا گرفت و به دخترم فحاشی کرد. به همین خاطر عصبانی شدم و با ضربه چاقوی دست ساز او را کشتم‌.

به دنبال اعتراف های این متهم وی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. َ در ابتدای جلسه اولیای دم برای وی حکم قصاص خواستند.سپس پیمان اظهارات عجیبی را مطرح کرد .

وی گفت: قبول دارم با عباس درگیر شدم اما من او را نکشتم. او یقه مرا گرفت و به دخترم فحاشی کرد . من عصبانی شدم و چاقوی دست سازی را به سمتش گرفتم اما همان موقع یکی از هم بندی هایم به نام نوید پشت گردنم را گرفت که بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم عباس چاقو خورده است .من ضربه چاقو را به او نزدم.

در این میان قاضی گفت: باز جویی از هم بندی‌هایت نشان می‌دهد بعد از اینکه اولین ضربه را به عباس زدی نوید گردنت را گرفت و تو را بیهوش کرد تا ضربه های بعدی را نزنیم. این را قبول داری؟ اما متهم گفت : من قبول ندارم . من ضربه کشنده ای به مقتول نزدم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟