زن ومرد تهرانی دست و پا بسته در خانه لاکچری شان پیدا شدند / خارج رفتن فرزندان شان دردسر ساخت

به گزارش رکنا، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری 2 تن از اعضای باند 4 نفره سارقان بعنف منزل که به بهانه نظافت منزل سرقت می کردند، خبر داد و گفت: دستگیری 2 سارق دیگر در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" در تشریح این خبر گفت: سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت بعنف یک منزل ویلایی در کلانتری 104 عباس آباد تشکیل و با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 34 تهران برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: شاکیان که یک زوج مسن بودند در تحقیقات اولیه اظهار داشتند، حدود ساعت 8 شب سه مرد ناشناس درب خانه ما را زدند و گفتند از طرف فرزندانمان که در خارج از کشور می باشند بسته ای آورده اند، که پس از باز کردن درب با زور وارد منزل شدند و با بستن دست و پای من و همسرم از داخل گاو صندوق مقداری طلا و ارز به ارزش یک میلیارد ریال سرقت کردند.

سرقت منزل به بهانه نظافت از یک زن و مرد تهرانی

این مقام انتظامی با بیان اینکه به دلیل حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ویژه تیم مبارزه با سرقت بعنف پایگاه سوم قرار گرفت، گفت: برای تکمیل تحقیقات پلیسی مجددا شاکیان دعوت و این بار اظهار داشتند، یکی از سارقان شباهت زیادی به همسر نظافتچی که قبلا در منزل آنها کار می کرده دارد و نامش رحیم است دارد.

وی افزود: با اولین سرنخ بدست آمده کارآگاهان مخفیگاه خانم نظافت چی سابق را شناسایی کردند و به دست آوردند که یکی از سارقان همسر نظافتچی و سارق دیگر برادر وی به نام سعید و سارق سوم یکی از بستگانشان به نام ابراهیم می باشد.

این مقام پلیسی، تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه سعید و ابراهیم نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و هر دو متهم در دو عملیات جداگانه و مستقل موفق شدند هر دو سارق را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

سرهنگ دستخال افزود: متهمان در بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی و همدستی با رحیم و همسرش معترف و اظهار داشتند تا کنون سه فقره سرقت به همین شیوه مرتکب شده اند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی گفت : هر دو متهم با صدور قرار مناسب از سوی مقام قضائی در این پایگاه تحت نظر بوده و تحقیقات پلیسی برای دستگیری 2 سارق دیگر و شناسایی مال باختگان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟