حجم ویدیو: 3.57M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47

به گزارش رکنا ، سیاوش محمودی در خصوص شایعه مرگ این فرد در مرکز شهر اهواز به دلیل گرما و یا ابتلا به کرونا، اظهارداشت: در این رابطه نمی‌توان نظر قطعی عنوان کرد و با توجه به صورت‌جلسه انجام شده بین سازمان آرامستان‌های اهواز و نیروی انتظامی، جسد به پزشک قانونی منتقل شد تا دلیل مرگ مورد بررسی قرار بگیرد.

وی ادامه‌داد: در این رابطه، روز گذشته شهروندان نیز با اورژانس تماس گرفتند و بعد از اینکه فوت این فرد تایید شد، عوامل این مرکز محل را ترک کردند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های اهواز تصریح‌کرد: در چنین شرایطی شهرداری اقدام به جمع‌آوری افراد مجهول‌الهویه می‌کند و برابر قوانین جسد را در اختیار پزشک قانونی قرار می‌دهد و معمولا بعد از طی کردن فرآیندهای قانونی، طی دستور قضایی این سازمان اقدام به دفن جسد در باغ‌رضوان می‌کند.

محمد امین زرگر رئیس اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز همچنین در پاسخ به پیگیری‌های خبرگزاری ایرنا برای مشخص شدن دلیل فوت این فرد مجهول‌الهویه ، بیان داشت: اعلام دلیل فوت مربوط به پزشک قانونی است اما با توجه به تماس شهروندان، عوامل اورژانس در محل حاضر و بعد از اینکه متوجه فوت چند ساعته فرد شدند، مراتب را به شهرداری اهواز گزارش کردند.

بر اساس این گزارش، روز گذشته شهروندان اهوازی وجود یک جسد را در مقابل یکی از بانک های مرکز شهر اهواز(خیابان نادری) گزارش کردند که با تاخیر چند ساعته نسبت به جمع آوری آن از سوی عوامل مربوطه اقدام شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟