علت زنده ماندن زن اعدامی در زنجان / دیروز رخ داد

مدیر کل زندان‌های استان زنجان از رهایی دو محکوم به قصاص نفس خبر داد و گفت: یکی از این دو زندانی یکی از زنانی بود که پس از تحمل ۹ سال حبس از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشت.

به گزارش رکنا ، محمد جوادی گفت: در پی بازدید از زندان مرکزی استان و دیدار چهره به چهره با مددجویان بند نسوان،دستور پیگیری سریع جهت اخذ رضایت احدی ازمددجویان آن بند که به جرم ارتکاب قتل عمدی به قصاص نفس محکوم و در زندان نسوان زنجان محبوس شده بود صادر وسپس با تلاش ها و پیگیری های واحد مددکاری زندان،شورای حل اختلاف ویژه زندان و ستاد صبردادگستری زنجان رضایت اولیای دم جلب و نهایتا پس ازتحمل ۹ سال حبس اززندان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشت .

مدیر کل زندان های استان زنجان در ادامه اظهار داشت: همچنین جوان زندانی که به جرم قتل عمدی به قصاص نفس محکوم و در زندان مرکزی زنجان محبوس بود، با تلاش ها و پیگیری های واحد مددکاری زندان،شورای حل اختلاف ویژه زندان و ستاد صبر دادگستری زنجان باصلح و سازش اولیای دم ازچوبه دار رهایی یافت.

رهایی 2 محکوم به قصاص ازچوبه دار در زنجان

جوادی اظهار داشت: اسلام دینی مبتنی بر صلح و هم‌زیستی مسالمت‌آمیز انسان‌ها با یکدیگر است و لذا می‌طلبد مدیران و متولیان و بزرگان با آگاهی‎بخشی عمومی و فرهنگ صلح و سازش را در بین مردم نهادینه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟