شلیک دقیق پلیس پایان فرار 2 مرد مرموز در تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعدالله گزافی" رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران گفت: ساعت 17:30 دقیقه 31 تیرماه تیمی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی و انجام ماموریت در محدوده اتوبان آزادگان به راننده و خودروی سمند که پلاک انتظامی خودرو قسمت سریال آن با یک تکه آهن پوشانده شده بود، مظنون می شوند.

تعقیب و گریز پلیسی

وی افزود : پس ازهماهنگی لازم با مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی کارآگاهان از طریق بلندگو به راننده خودروی سمند دستور توقف داده که وی بلافاصله پس از شنیدن دستور پلیس با افزایش سرعت فرار و با لایی کشی در بین خودروهای عبوری باعث رعب و وحشت شهروندان می شد .

شلیک تیر هوایی

این مقام انتظامی بیان داشت : مجددا به راننده سمند دستور توقف داده می شود که وی بدون توجه به فرمان پلیس وارد میدان فتح و خط ویژه آزادی شده که افسراکیپ با توجه به سرعت بالا و حرکات مخاطره آمیز راننده برای جلوگیری از خسارت های احتمالی چند تیر هوایی شلیک و همچنان راننده به فرار خود ادامه می داد که در این مرحله به سمت لاستیک عقب خودروی شلیک که متهمان همچنان به فرار خود ادامه می دادند.

کارآگاه گزافی گفت : با اصابت گلوله به لاستیک ها ، خودرو پس از طی مسافتی متوقف و راننده به نام اکبر و سرنشین به نام مرتضی دستگیر شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: پس از بررسی خودرو و مشخص شدن پلاک اصلی خودرو ، متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری 108 نواب شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟