عجیب ترین قتل در شیراز / تویوتا کرولا پشت یدک کش راز مخوفی داشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری قاتل 23 ساله خبر داد که تویوتا کرولا مقتول را پس از سرقت با یدک کش حمل می‌کرد.

به گزارش رکنا ، سرهنگ "کاووس محمدی" گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از محله‌های شهرستان شیراز، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

دستگیری قاتل پیرمرد 73 ساله کمتر از 4 ساعت

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که مقتول بوسیله یک پارچه خفه شده و به قتل رسیده است و پس از حادثه، یک سواری کرولا متعلق به وی نیز سرقت شده است.

سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، خاطر نشان کرد: ماموران سریعا طرح مهار را در سطح حوزه استحفاظی استان فارس اجرا و موفق شدند خودرو متعلق به مقتول در حالی که با یدک کش به سمت کرمان حمل می‌شد را شناسایی و توقیف کنند.

 خودروی مقتول شیرازی با یدک کش حمل می شد

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سرنشین خودرو یدک کش که جوانی 23 ساله و اهل استان سیستان و بلوچستان بود در بازجویی فنی و تخصصی پلیس به جرم خود مبنی بر قتل پیرمرد 73 ساله بر اثر اختلاف در شیراز اقرار کرد، گفت: متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟