نقشه 6 مرد بی نوا برای 2 برادر پولدار تهرانی / آن ها با ماشین لاکچری مادرشان بودند + عکس

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل با شکایت دو برادر به نام‌های پژمان و پدرام در دستور کار پلیس قرار گرفت. آنها مدعی بودند شش مرد جوان که از آنها طلبکار بودند پس از تصادف ساختگی شبانه ،آنها را ربوده و قصد داشتند به کهریزک ببرند. اما با رسیدن ماموران پلیس ناکام ماندند و پس از کتک زدن آنها و سرقت موبایل هایشان آنها را رها کردند.

با این شکایت ماموران پلیس به بررسی پرداختند و شش مرد جوان را را به اتهام آدم ربایی و ضرب و جرح بازداشت کردند . آنها در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند .

دستگیری 6 مرد پلید در تهران

ابتدای جلسه دو برادر به تشریح شکایتشان پرداختند . یکی از آنها گفت: قبول دارم من و برادرم به متهمان بدهکار بودیم اما آنها پس از تصادف ساختگی ما را به دام انداختند . من و برادرم از خانه پدرمان بیرون آمدیم تا به خانه خودمان برویم اما آنها با یک نیسان به ماشین ما کوبیدند و تصادف ساختگی راه انداختند. آنها به محض اینکه من و برادرم از ماشین پیاده شدیم به سمت ما حمله کردند و گاز اشک آور به چشمانمان زدند. آنها با چوب شیشه های ماشین را شکستند و با چوب به شدت ما را کتک زدند و به زور سوار وانت نیسان کردند.

وی ادامه داد: آنها ما را حوالی میدان منیریه ربودند و می خواستند به کهریزک ببرند اما بعد از اینکه چند ساعت ما را در خیابان گرداندند ،وقتی یکی از ماموران پلیس سر رسید و توجه درگیری ما در قسمت بار وانت شد ، به ناچار مارا به کلانتری بردند و رهایمان کردند.

این شاکی گفت: متهمان ماشین گران قیمت را که متعلق به مادرمان بود را به شدت تخریب کردند و ما را کتک زدند. حالا به خاطر آدم ربایی و ضرب و جرح و تخریب ماشین از آنها شکایت داریم .

ادعا کلاهبرداری بزرگ در دادگاه

سپس 6 متهم یک به یک در جایگاه ویژه ایستادند.

یکی از آنها گفت: من از سالها قبل دو برادر را می شناختم و با آنها کار می کردم. آنها مدتی قبل ۳۰۰ میلیون تومان از من پول گرفتند تا سرمایه گذاری کنند اما پولم را پس نمی دادند .چند بار با آنها تماس گرفتم اما هر بار بهانه ای می‌آوردند .بعد از مدتی فهمیدم آنها از پنج مرد دیگر هم کلاهبرداری کرده و پول میلیاردی به جیب زده‌اند.

وی ادامه داد: من پس از مدتی جستجو توانستم پنج شاکی دیگر را پیدا کنم . من و سایر طلبکار ها 11ماه به دنبال دوبرادر بودیم اما آنها برای اینکه پولمان را ندهند متواری بودند. ما از دو برادر شکایت کردیم و توانستیم حکم جلب شان را بگیریم .

وی گفت: آخرین بار یکی از طلبکارها با من تماس گرفت و گفت دو برادر را دیده که شبانه وارد خانه پدری شان در حوالی میدان منیریه شده اند. من و ۵ طلبکار دیگر مقابل خانه پدری آنها رفتیم و ساعت ها کشیک دادیم. نیمه شب بود که آنها با ماشین گران قیمت مادرشان از خانه بیرون آمدند. ما برای اینکه آنها را متوقف کنیم با نیسان به ماشین آنها کوبیدیم .وقتی آنها از ماشین پیاده شدند با هم کتک کاری کردیم.

این متهم ادامه داد: ما وقتی فهمیدیم دو برادر به خانه پدری شان رفته اند به کلانتری رفتیم و مامور خواستیم اما رییس کلانتری گفت صبح روز بعد به ما مامور می دهند تا دو برادر کلاهبردار را جلب کنیم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم خودمان دست به کار شویم و دو برادر را به کلانتری ببریم .

5 متهم دیگر نیز حرف های هم دستشان را تایید کردند و اتهام آدم ربایی را منکر شدند .اما یکی از شاکی ها گفت :متهمان ما را بودند و می خواستند به کهریزک ببرد و با تهدید از ما پول بگیرد. اگر مامور پلیس نرسیده بود معلوم نبود چه سرنوشتی در انتظارمان است. آنها بعد از اینکه مامور پلیس سر رسید و متوجه ماجرا شد ما را تحویل کلانتری دادند و حالا به دروغ می گویند قصد آدم ربایی نداشته اند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟