دستگیری مردان مخوف مسلح/ آنها 697 اسحه جنگی داشتند / کرمانشاه

انهدام 4 باند قاچاق سلاح در کرمانشاه از مخفیگاه آنها ۶۹۷ قبضه اسلحه جنگی و شکاری کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به انهدام چهار باند قاچاق سلاح در استان طی سال جاری، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۶۹۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

به گزارش رکنا ، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق اسلحه و اینکه با وارد کردن تعدادی سلاح از کشورهای همجوار به کشور قصد دارند آن‌ها را از استان های همجوار وارد کرمانشاه کنند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

دستگیری مردان همیشه مسلح در کرمانشاه

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و اشراف اطلاعاتی خود موفق به شناسایی مسیر حرکتی خودروهای قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی و مدتی تعقیب نامحسوس، آن‌ها را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای سواری توقیفی، ۴۷ قبضه اسلحه شکاری - شورشی کشف و در این راستا 2 نفر هم دستگیر شدند و تلاش برای دستگیری دیگر اعضای باند ادامه دارد.

وی با اشاره به انهدام چهار باند قاچاق سلاح در استان طی سال جاری، افزود: از ابتدای سال تاکنون ۶۹۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام پلیس برای ایجاد فضایی آرام و با ثبات در جامعه، گفت: همه فعالیت‌های قاچاقچیان و مجرمان تحت رصد است و پلیس قاطعانه با آنان برخورد می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟