چاقو چاقو شدن زن جوان جلوی در خانه اش در آبادان / پرونده ای باورنکردنی

 بزرگان و ریش سفیدان یک طایفه در آبادان تصمیم به بخشیدن قاتل خواهرکش شدند. فرزندان و شوهر زن به قتل رسیده رسما اعلام رضایت کردند.

به گزارش حوادث رکنا  از آبادان ، در پی به قتل رسیدن یک زن جوان با ضربات چاقو توسط برادرش در جلوی منزل شان در منطقه بهار 9 آبادان در ماه گذشته قاتل که برادر این زن جوان است پس از دستگیری ادعا کرد که خواهرش با توجه به اینکه ازدواج کرده بود با پسر جوانی در ارتباط بود و حتی پلیس نیز او و پسر جوان را در خانه اش دستگیر کردند و خواهرش 2 ماه در زندان بود که پس از آزادی اش تصمیم به قتل او گرفت.

خواهرکشی در آبادان به خاطر خیانت !

این جوان خواهر خودش را در جلوی در منزلش با ضربات زیاد چاقو به قتل رساند و ادعا کرد به خاطر آبرو و خیانت به شوهرش او را کشته است.

با توجه به اینکه کمتر از 40 روز است که از قتل این زن می گذرد همسر و فرزندانش نسبت به جرم قاتل اعلام رضایت کامل کردند و بزرگان و ریش سفیدان نیز جلساتی را برگزار کردند و تصمیم بر آن شده است که در اولین جلسه دادگاه این پرونده ناموسی ، اولیای دم زن به قتل رسیده آبادانی رضایت خودشان را به قاتل خواهرکش بدهند.

بنا به این گزارش، در صورت رضایت اولیای دم در این پرونده، عاملان جنایت با حکم دادگاه و از نظر جنبه عمومی جرم باید چند سال در زندان بماند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گروه انتظامی و حوادث (علی رنجکش)

آیا این خبر مفید بود؟