سایت دیوار پاتوق مرموزانه دزدان عتیقه های تهران بود + عکس

سایت دیوار / به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: 25 اردیبهشت سال جاری پرونده ای با موضوع سرقت از یک مغازه سمساری در کلانتری 148 انقلاب به دادخواهی مردی میانسال تشکیل و به دستور بازپرس دادسرای ناحیه 6 تهران برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

سرقت میلیاردی از مغازه سمساری

وی بیان داشت: شاکی با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی در خصوص جزئیات پرونده اظهار داشت: مغازه سمساری دارم و مغازه ام اشیای قدیمی و زینتی فراوانی نگه داری می کنم. سارقان هزار یورو، 2 هزار دلار و 300 میلیون ریال به همراه عتیقه جات شامل یک جفت شیر، یک جفت غزال، یک جفت گوزن، یک جفت فاخته استیل قدیمی سرقت کرده اند است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بیان داشت: کارآگاهان در تحقیقات پلیسی متوجه می شوند اجناس عتیقه مسروقه در یکی از سایت دیوار برای فروش آگهی شده که با هماهنگی های قضائی هر دو فروشنده اموال مسروقه در میدان حسن آباد به نام های "کریم" و "سیروس" دستگیر شدند.

دستگیری دزد عتیقه ها

این مقام انتظامی عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی اظهار داشتند: اموال عتیقه را از "جمشید" خریده و اطلاعی از سرقتی بودن آن ندارند که کارآگاهان در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه جمشید را شناسایی و موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر و از آن مکان تعدادی اموال سرقتی دیگر کشف کنند

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه سومین متهم پرونده نیز دستگیر شد، گفت: هر 3 متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟