بازداشت عاملان آتش زدن پمپ بنزین اردبیل در آخرین لحظه

 اوباشی که قصد آتش زدن پمپ‌ بنزین علی‌آباد اردبیل را داشتند بازداشت شدند.

به گزارش رکنا، سید عبدالله طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: با پیگیری دستگاه قضائی اراذل و اوباشی که با خودروی ۲۰۶ قصد آتش‌سوزی پمپ‌بنزین علی‌آباد را داشتند، شناسایی که عده‌ای تاکنون دستگیر و بقیه نیز به زودی دستگیر و به اشد مجازات می‌رسند.

او افزود: شامگاه گذشته ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه ۵ اراذل و اوباش با برهم زدن نظم و امنیت عمومی و با هدف به آتش کشاندن پمپ‌بنزین واقع در علی‌آباد امنیت و آرامش عمومی شهر را از بین بردند که این اراذل و اوباش سریعاً پس از ورود به پمپ‌بنزین، کارگران مشغول به کار آنجا را مورد ضرب و شتم قرار داده و سپس متواری شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار داشت: با پیگیری دستگاه قضائی استان اراذل و اوباشی که با خودروی ۲۰۶ قصد آتش‌سوزی پمپ‌بنزین واقع در علی‌آباد را داشتند تا ساعت ۵ بامداد شناسایی شدند و عده‌ای نیز تاکنون دستگیر شده و بقیه نیز پس از دستگیری به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

برخورد قاطع پلیس با عوامل برهم زدن آرامش شهروندان

طباطبایی با اشاره به این که برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی به هیچ عنوان بخشوده نمی‌شوند بیان کرد: تمام تلاش و توان خود را برای برقراری نظم و امنیت عمومی و عدالت اجتماعی به کار می‌گیریم و با کسانی که آرامش و امنیت مردم را بر هم می‌زنند به شدت برخورد خواهیم کرد که درس عبرتی برای دیگران باشد.

او با اشاره به برخورد بدون اغماض و بدون چشم‌پوشی با مخلان نظم و امنیت عمومی در اردبیل خبر داد و افزود: در این راستا به منظور اهمیت به برقراری نظم و امنیت عمومی در جامعه در تلاش هستیم که از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های سایر نهاد‌ها و ارگان‌ها بهره گرفته و برای تحقق این هدف گام برداریم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با تاکید بر ورود جدی دادستان‌ها در بحث برخورد با اخلالگران در نظم و امنیت عمومی بیان کرد: این افراد تهدیدی برای امنیت و آرامش مردم بوده و انتظار می‌رود در زمینه این‌گونه جرائم هیچ‌گونه مماشاتی انجام نشده و برخورد جدی و قاطعی با این‌گونه جرائم در سطح استان انجام شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟