شلیک دقیق پلیس به دزد جسور تهرانی / علت تیراندازی در مرزداران چه بود؟

سارق حرفه ای در تهران پس از شلیک به پایش دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "علی آقا طیبی  اظهار داشت: روز گذشته ماموران کلانتری 139 مرزداران در حال گشت زنی در محدوده خیابان " آریا فر" بودند که با درگیری راننده یک دستگاه خودروی سواری با ترک نشین موتورسیکلتی تیز رو روبه رو شدند.

وی با اشاره به اینکه ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل نزاع مراجعه کردند، افزود: با حضور ماموران در محل ترک نشین موتورسیکلت قصد فرار از محل را داشت که شاکی اظهار داشت، گوشی اش را موتورسواران قاپیده اند.

دستگیری موبایل قاپ حرفه ای در تهران

این مقام پلیسی گفت: بلافاصله ماموران برای دستگیری موتورسواران وارد عمل شدند و موفق شدند ترک نشین موتورسکلت را که با سلاح سرد به سمت مال باخته حمله ور شده بود، پس از شلیک تیر هوایی و متعاقب آن شلیک به ران پای راست وی ، دستگیر ولی راکب موتورسیکلت از محل گریخت.

پلیس به دنبال سارق فراری در تهران

کلانتر محله مرزداران عنوان کرد: مال باخته در خصوص شرح ماجرا اظهار داشت، در داخل خودروی سواری ام در حالی که شیشه های خودرو پایین بود در حال مکالمه بودم که در یک لحظه متوجه شدم ترک نشین موتورسیکلت به سمتم حمله ور و گوشی موبایلم را قاپید و قصد متواری شدن از محل را داشت، بلافاصله از خودرو پیاده و مانع فرار وی شدم.

سرهنگ طیبی با بیان اینکه متهم متهم 25 ساله برای خدمات درمانی به نزدیکترین بیمارستان انتقال یافت، گفت: متهم پس از انتقال به کلانتری به 10 فقره سرقت با همکاری همدستش اقرار و اظهار داشت با پرسه در خیابان ها از اغفال شهروندان استفاده و گوشی موبایلشان را سرقت می کردیم.

این مقام پلیسی افزود: در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی سابقه دار بوده و پیش سه مرحله برای تحمل مجازات کیفری روانه زندان شده است.

وی خاطر نشان کرد: دستگیری متهم دوم در دستور کار قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟