دزد موتورها دستگیر شد / سارق حرفه ای با یک پیچ گوشتی موتورها را روشن می کرد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ شمس بیرانوند رییس کلانتری جامی گفت: در پی افزایش پرونده های سرقت موتور سیکلت در محدوده استحفاظی کلانتری جامی، تیمی از ماموران برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران با بررسی فیلم های صحنه های سرقت موفق به شناسایی سارق جوان شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی، ماموران به صورت محسوس و نامحسو محل های سرقت را تحت نظر قرار گرفت.

سرهنگ بیرانوند ادامه داد: تیم های پلیسی در حال ردیابی متهم بودند که صبح امروز متهم که در حال زاغ زنی یک موتور در سه راه جمهوری بود شناسایی شد و مشخصات این متهم با تصویر سارق موتور سیکلت در خیابان لبافی نژاد مطابقت و خالکوبی های روی بدن متهم نیز با تصاویر به دست آمده از سارق یکی بود که در همین راستا ماموران در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری دزد موتور سیکلت ها شدند.

رییس کلانتری جامی عنوان داشت: در بازرسی بدنی از متهم یک پیچ گوشتی حرفه ای که با آن اقدام به روشن کردن موتور سیکلت ها می کرد کشف شد.

این مقام پلیسی در پایان گفت: متهم که برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته و تحقیقات برای دستگیری مالخر و همدست احتمالی متهم ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟