اعتراف عجیب دزد پرنده ها در بومهن + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، عصربیست و پنجم اسفند ماه سال 95 فریاد های کمک خواهی یک مرد جوان در یکی از خیابان های بومهن پیچید . همسایه‌ها که هراسان از خانه‌شان بیرون دویده بودند با نگهبان یک ساختمان نیمه ساز به نام امیر روبرو شدند که زخمی شده بود .

وی با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد و در حالی که بریده بریده صحبت می‌کرد به ماموران گفت : صدایی از مقابل خانه نیمه ساز شنیدم و وقتی مقابل در رفتم با مرد جوانی روبه رو شدم که می خواست دوربین مداربسته را تخریب کند. او دزد بود و می خواست به مغازه پرنده فروشی مجاور دستبرد بزند که با او درگیر شدم.

قتل فجیع در خیابان بومهن تهران

امیر ساعتی بعد به کما رفت و جان سپرد و پرونده جنایت خونین به پلیس سپرده شد.

ماموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی فیلم دوربین مداربسته ساختمان نیمه ساز پرداختند و با فیلم مرد جوانی روبه رو شدند که قصد داشت دوربین مداربسته خانه نیمه ساز را تخریب کند که امیر سررسید و  با وی درگیر شد.

دستگیری قاتل بی رحم در تهران

با به دست آمدن فیلم ضبط شده دوربین مداربسته قاتل خشن ردیابی و بازداشت شد.

این متهم در بازجویی ها گفت: من در بومهن ساکن هستم. برای سرقت به آنجا رفته بودم و می خواستم به مغازه پرنده فروشی دستبرد بزنم اما وقتی دیدم ساختمان نیمه ساز مجهز به دوربین مداربسته است ،ترسیدم دوربین مداربسته فیلم را ضبط کند و به دام بیافتم . به همین خاطر به سمت ساختمان نیمه ساز رفتم تا دوربین مداربسته را تخریب کنم و سپس با خیال راحت به مغازه پرنده فروشی دستبرد بزنم اما همان موقع نگهبان ساختمان نیمه ساز که متوجه ماجرا شده بود سر رسید و با من درگیر شد . او فریاد زد و من هم از ترسم او را با چاقو زدم.

 رد اتهام قتل از سوی قاتل / قاتل در زمان قتل شمال بوده است؟

به دنبال اظهارات این مرد و بازسازی صحنه جرم برایش کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

وی دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که سه فرزند قربانی برایش حکم قصاص خواستند.

وقتی متهم در جایگاه ویژه ایستاد جرمش را انکار کرد و گفت : قبلا تحت فشار روانی به قتل اعتراف کرده بودم. من بی گناهم.

وی ادامه داد: زمانی که امیر کشته شد من در بومهن حضور نداشتم.من برای سفر به شمال رفته بودم و بعد از تعطیلات نوروزی به بومهن برگشتم.

با طرح این ادعا قضات پرونده را به دادسرا برگرداندند تا تحقیقات درباره ادعای متهم تکمیل شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟