اینجا 12 میلیارد تومان پول را پنهان کرده بودند / در تهران فاش شد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار"علی ذوالقدری" رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: روز گذشته خبری مبنی بر احتکار و فروش گسترده اقلام بهداشتی خارج از شبکه توزیع توسط مالک یک انباری بزرگ در حوالی خیابان استاد معین دریافت و بررسی موضوع در دستور کار تیمی از مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی بیان کرد: در تحقیقات میدانی صحت خبر دریافتی تایید و ماموران این پایگاه موفق شدند هویت مالک انبار و محل آن را شناسایی کنند.

احتکار اقلام بهداشتی در تهران

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار اخذ و روز گذشته تیم عملیات پایگاه هشتم به نشانی اعلامی اعزام و ضمن دستگیری مالک انبار از داخل آن مقادیر زیادی کالاهای بهداشتی احتکار شده کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: اموال کشف شده شامل 2 میلیون و 45 هزار جفت دستکش لاتکس، 420 لیتر الکل اتانول، 3 هزار و 180 بطری محلول ضد عفونی کننده، 2 میلیون و 500 هزار عدد ماسک ساده، 210 هزار عدد ماسک فیلتر دار، 400 بطری خالی، 500 هزار جفت دستکش پلاستیکی، یک هزار و 900 ژل ضد عفونی کننده و یک هزار و 300 دست لباس ایزوله کشف شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه انبار مذکور با دستور قضائی پلمب و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را بیش از 120میلیارد ریال برآورد کرده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟