پایان فرار دزد پژو سوار با تیرهوایی پلیس + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "سعدالله گزافی" رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت گفت: ساعت 6 بعداز ظهر 8 تیرماه تیمی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی و انجام ماموریت در محدوده خیابان شوش به یک دستگاه خودروی پژو پارس که با سرعت زیاد در حال حرکت بود مظنون می شوند .

وی افزود : سراکیپ واحد گشت با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی متوجه می شود خودرو سرقتی بوده و در 7 تیرماه در غرب تهران سرقت شده است.

سرهنگ گزافی بیان داشت: راننده خودروی مسروقه با مشاهده واحد گشت و بلافاصله پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت و لایی کشی در بین خودروها باعث رعب و وحشت شهروندان شده و فرار می کند .

این مقام انتظامی گفت : اعضای اکیپ با استفاده از علائم هشدار دهنده و بلندگو به راننده خودروی مسروقه دستور ایست داده اما وی توجهی به اخطارهای مکرر واحد گشت نکرده و به سمت خیابان ارج حرکت می کند که به علت ترافیک موجود خودروی مسروقه متوقف و راننده به صورت پیاده به فرار خود ادامه می دهد.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: اعضای اکیپ سریعاً به تعقیب متهم رفته و برای جلوگیری از فرار 2 تیر هوایی شلیک می کند که منجر به توقف و دستگیری متهم به اسم "حسن 27 ساله" می شود. در نهایت خودروی مسروقه توسط جرثقیل به پارکینگ انتقال و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی می شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟