به گزارش رکنا، ساعت 3 بامداد 9 تیر، مأموران کلانتری 106 نامجو دومین قتل را به بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت اعلام کردند.

مرد 28 ساله‌ای که در خیابان شهرستانی درگیر شده بود، به بیمارستان منتقل شده و او نیز ساعاتی پس‌ از بستری شدن در بیمارستان جان خود را از دست داده بود.

با برملا شدن این موضوع تیم جنایی راهی خیابان شهرستانی شدند. در تحقیقات میدانی شاهدان گفتند: مقتول مغازه سوپرمارکتی در خیابان شهرستانی دارد. شب حادثه پسر 16 ساله‌ای در چند متری مغازه مقتول بساط کرده بود. مقتول به او اعتراض کرد که چرا آنجا بساط کرده و باعث شده تردد عابران و مشتری‌ها با مشکل مواجه شود. اما پسر نوجوان در جواب اعتراض مقتول با او درگیر شد و با چاقویی که به همراه داشت ضربه‌ای به قفسه سینه مرد 28 ساله زد. صاحب مغازه سوپر مارکت خونین روی زمین افتاد و بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتیم و قاتل نوجوان هم پا به فرار گذاشت.

به دستور بازپرس رحیم دشتبان، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس جنایی دستور بازداشت نوجوان دستفروش را در رابطه با جنایت شبانه پایتخت صادر کرد و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟