به گزارش رکنا، این پسر جوان صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد و در حالی که به قتل برادرش اعتراف می‌کرد گفت: روز حادثه من و برادرم در خانه تنها بودیم هرچند با هم مشکل خاصی نداشتیم اما وقتی برادرم مشروب می‌خورد و مست می‌کرد رفتارش غیرقابل تحمل می‌شد. بعد به من گفت قفل رایانه دستی‌ام را تو باز کردی و اطلاعاتم را از روی آن برداشتی گفتم من این کار را نکردم و اصلاً اطلاعات تو به درد من نمی‌خورد، اما برادرم عصبانی بود و مدام فحاشی می‌کرد بعد به نامزدم توهین کرد که خیلی عصبانی شدم. وقتی به من حمله کرد من هم یک ضربه به او زدم که روی زمین افتاد و بی‌هوش شد؛بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و همان موقع هم پدر و مادرم رسیدند و او را به بیمارستان بردیم اما برادرم جانش را از دست داد.
متهم در ادامه گفت: بعد از مرگ برادرم دچار عذاب وجدان و بیماری روحی شده‌ام و زندگی سختی دارم از این به بعد باید با عذاب زندگی کنم.
بعد از گفته‌های متهم، هیأت قضات وارد شور شدند و متهم را با توجه به اینکه توبه کرده و پدر و مادرش رضایت داده بودند با احتساب ایام بازداشت به 4 ماه حبس محکوم کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟