قتل بخاطر عکس بی حجاب زن تهرانی + جزییات در دادگاه

به گزارش رکنا، در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند .

وی گفت :حبیب ۳۷ سال متهم است دی ماه سال ۹۷ پس از درگیری با مرد همسایه به نام پیمان او را با ضربه های چاقو کشته است .اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده برایش اشد مجازات می خواهم .

مزاحمت اینستاگرامی رنگ خون گرفت/ قاتل کیست؟

سپس مادر مقتول در جایگاه ویژه ایستاد و درخواست قصاص را مطرح کرد. وی گفت :من دو پسر داشتم که هر دوی آنها را از دست دادم .بعد از کشته شدن پیمان ، شوهرم دق کرد و فوت شد. به همین خاطر از قصاص صرف نظر . سپس حبیب در جایگاه ویژه ایستاد و گفت :پیمان با پروفایل یک زن با همسرم طرح دوستی ریخته بود .او خودش را مریم معرفی کرده بود و همسرم هم پیج خصوصی اش را برای وی باز کرده بود .او از یکی از عکس‌های همسرم با مادرش کپی گرفته و با آن عکس همسرم را تهدید می‌کرد .او قصد اخاذی داشت که همسرم ماجرا را به من گفت.

وی ادامه داد : عکس همسرم بدحجاب نبود نسبت به این مسئله حساسیت به خرج . اما او دست از مزاحمت بر نمی داشت. آخرین بار با همسرم تماس تصویری گرفت و مقابل خانه‌مان . آنجا بود که او را شناختم و فهمیدم مرد همسایه است.

تهدید زن تهرانی قتل تلخی را رقم زد

این متهم گفت: پیمان مقابل خانه مان شروع به فحاشی کرد و همسرم را تهدید کرد.او پول می خواست که به سمت همسرم حمله ور شد و من که ترسیده بودم با او گلاویز شدم و او فرار کرد . در بین راه زمین . من فریاد کشیدند م دزد تا همسایه ها او بگیرند. سرخیابان صاحب مغازه جگرکی به نام علی او را تعقیب کرد و گفت او را میگیرد و پیمان سه بار زمین خورد. آخرین بار وقتی بالای سر او رسیدم صاحب مغازه جگرکی چاقویی به دستم داد که یک ضربه چاقو به بازو و یک ضربه به باسنش زدم اما بعد فهمیدم او به خاطر ضربه چاقو به پهلویش کشته شده است .من هیچ ضربه به پهلوی او نزده ام.

متهم ادامه داد: احتمالاً وقتی که صاحب جگرکی او را تعقیب می کرده با چاقو به ی او زده و به همین خاطر هم پیمان چند بار روی زمین افتاد ه است.

وی در پاسخ به سوال قاضی درباره اینکه چرا شکایت نکردی گفت: من نمی دانستم مزاحم همسرم یک مرد است. وقتی او مقابل خانه مان آمد متوجه شدم او مرد است. او از طریق صفحه اینستاگرام همسرم به بستگان او پیغام می فرستاد و همسرم را با الفاظ رکیک صدا می‌زد.او می خواست آبروی ما را ببرد. به همین خاطر به کلانتری رفتم اما ماموران کلانتری از من آدرس و شماره تلفن متهم را خواستند و من هیچ اطلاعی از او نداشتم تا اینکه او را مقابل خانه مان دیدم.

قاضی پرسید :چرا به پلیس امنیت اخلاقی شکایت نکردی؟م که متهم پاسخ داد: من هیچ اطلاعی از این پلیس نداشتم.

چت های اینستاگرامی پرونده عجیبی را در تهران رقم زد

سپس همسر متهم در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من پیج اینستاگرام خصوصی دارم اما مقتول با پروفایل یک زن برایم پیغام دوستی فرستاد و من پیجم را برایش باز کردم. ا و حتی چندین بار درباره مسائل زنانه با من چت کرد و من اصلاً فکر نمی‌کردم او یک مرد باشد . بار وقتی مرا تهدید به اخاذی کرد و گفت عکس هایم را در اینترنت پخش می کند شوکه شدم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟