آخرین جزئیات در پرونده فاطمه برحی / قاتل خواهر کش بخشیده می شود ! +عکس و فیلم
حجم ویدیو: 12.09M | مدت زمان ویدیو: 00:01:19

به گزارش گروه حوادث رکنا، هفته گذشته 2 پرونده خونین در آبادان رقم خورد که در نخستین پرونده فاطمه برحی که پس از عقد با پسر عمویش از خانه گریخته بود و یکسال در مشهد زندگی می کرد از سوی شوهر به آبادان بازگردانده شد.

شوهر فاطمه برحی در اقدامی هولناک زنش را کنار رودخانه بهمنشیر کشاند و در آنجا سرزنش را برید و با چاقوی خونینی که در دست داشت به کلانتری 11 ولیعصر آبادان رفت و به قتل زنش اعتراف کرد.

تیم های جنایی به محل قتل فاطمه برحی اعزام شدند و با جسد سربریده شده زن جوان روبرو شدند که در این صحنه پسر جوان ادعا کرد از سوی خانواده اش تحریک شده و همسرش را به قتل رسانده است.

جزئیات فرار فاطمه برحی

فاطمه برحی که به اجبار خانواده اش با پسرعمویش ازدواج کرده بود با توجه به اینکه خواهرش در ازدواج با پسرعموی دیگرش همیشه زیر باد کتک بوده و پس از ازدواج به کمک یکی از دوستانش از آبادان به مشهد فرار می کند.

عموی فاطمه برحی یا همان پدرشوهرش نیز سالها قبل خواهرش را که قصد جدایی از شوهرش داشته سربریده و پس از سال ها زندان با توجه به رضایت اولیای دم آزاد شد.

فاطمه برحی یکسال در شهر مشهد زندگی می کرد که شوهرش موفق به شناسایی وی می شود و پس از اینکه او را به خانه برمی گرداند دست به قتل فاطمه برحی می زند.

دومین جنایت ناموسی در آبادان

فردای روز قتل فاطمه برحی نیز زن جوانی با ضربات چاقوی برادرش در جلوی خانه شان در منطقه بهار 9 آبادان به قتل رسید و برادر این زن جوان نیز پس از دستگیری ادعا کرد که خواهرش با توجه به اینکه ازدواج کرده بود با پسر جوانی در ارتباط بود و حتی پلیس نیز او و پسر جوان را در خانه اش دستگیر کردند و خواهرم 2 ماه در زندان بود که پس از آزادی اش تصمیم به قتل او گرفتم.

این جوان خواهرش را با ضربات زیاد چاقو به قتل رساند و ادعا کرد به خاطر آبرو و خیانت به شوهرش کشته است.

رضایت در قتل های ناموسی آبادان

یک هفته از ماجرای قتل فاطمه برحی و زن جوان که به دست برادرش در آبادان به قتل رسیده می گذرد و زمزمه هایی از این 2 خانواده به گوش می رسد که بزرگان طایفه ها و بزرگان و ریش سفیدان جلساتی را برگزار کردند و تصمیم بر آن شده است که در اولین جلسه دادگاه این 2 پرونده ناموسی ، اولیای دم 2 زن آبادانی رضایت به بخشیده شدن قاتلان همسر و خواهر دهند.

بنا به این گزارش، در صورت رضایت اولیای دم در این 2 پرونده، عاملان جنایت با حکم دادگاه و از نظر جنبه عمومی جرم باید چند سال در زندان بمانند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟