موش فامیلی در تهران به دام افتاد / هیچ کس باور نمی کرد!

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: روز 28 اردیبهشت سال جاری پرونده ای با موضوع دستگیری یک سارق خانه به هویت سیامک همراه اموال مکشوفه به شرح مجسمه مسی، سماور مسی، کتری فلزی و چند وسیله موسیقی از کلانتری144 جوادیه تهرانپارس برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.

دزد خانه های فامیل

وی بیان داشت: متهم که هنگام انتقال اموال سرقتی شناسایی ودستگیر شده بود با قبول جرم ارتکابی اظهار داشت، به تنهایی از منزل اقوامم سرقت کردم و در زمان انتقال اموال مسروقه در خیابان دستگیر شدم.

رئیس پایگاه چهارم با اشاره به اینکه در گامبعدی از تحقیقات پلیسی مال باخته که خانم میانسالی بود، شناسایی و به پایگاه چهارم دعوت شد، تصریح کرد: این خانم میانسال گفت، برای مسافرت کاری حدود 3 روز از منزل خارج شدم و پس از حضور متوجه شدن پوشاک، طلا، لوازم منزل، ظروف مسی، ظروف آشپزخانه و ... به ارزش 2 میلیارد ریال در نبود من سرقت شده است .

این مقام انتظامی بیان داشت : درادامه تحقیقات پلیی مشخص شد که طی در چند مرحله انجام شده است و سیامک این سرقت ها را به تنهایی انجام نداده است.

وی تصریح کرد: مجددا از سیامک بازجویی و متهم در اظهارات جدیدش ادعا کرد، به همراه 2 تن از دوستانم به نام های حبیب و کریم سرقت ها را انجام داده ام و نقشه سرقت را من کشیده ام.

سرهنگ نثاری با اشاره به اینکه با هماهنگی قضائی هر دو متهم دیگر نیز در مخفیگاهشان دستگیر شدند، اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی سابقه ثبت سرقت در حوالی میدان امام حسین (ع) نیز کشف و متهمان به سرقت موتورسیکلت علاوه بر سرقت منزل اقرار کردند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت : با توجه به اعتراف صریح متهمان هر سه متهم با صدور قرار تامین مناسب از سوی دادیار دادسرای ناحیه 15 تهران به زندان معرفی شدند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟