تعقیب و گریز پلیس تهران با تبهکار حرفه ای

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعدالله گزافی" ، گفت : ساعت 16:30 بیست و هفتم خرداد ماه اکیپ گشت آشکار پلیس آگاهی حین انجام ماموریت در محدوده خانی آبادنو به یک دستگاه موتورسیکلت که به صورت مارپیچ در حال حرکت بوده مظنون می شوند .

وی افزود : پس از استعلام مشخص می شد موتورسیکلت تحت تعقیب بوده و سابقه ثبت کیف قاپی در تاریخ بیست و هفتم فروردین ماه از مراجع قضائی شهرستان بهارستان دارد.

تعقیب و گریز پلیسی برای دستگیری مجرم کیف قاپ در تهران

این مقام انتظامی بیان داشت : واحد گشت انتظامی آگاهی برای توقف موتورسیکلت به آن نزدیک و به راکب دستور ایست می دهند ولی موتورسوار با دیدن ماموران با افزایش سرعت می گریزد .

سرهنگ گزافی بیان داشت : موتورسوار با حرکات مخاطره آمیز و لایی کشی بین خودروهای عبوری به فرار خود ادامه داده تا اینکه به صورت خلاف جهت وارد خیابان های فرعی می شود که با درایت اعضای اکیپ مسیر حرکت موتورسیکلت مسدود و پس از توقف راکب به هویت کریم دستگیر می شود .

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت : در بازرسی بدنی از کریم یک قبضه سلاح سرد کشف و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟