حامد بچه خودش را از زن مردم دزدید / راز این کودک تهرانی را شوهر مهین نمی دانست +عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، اسفندماه بود که گزارشی مبنی بر ربایش یک کودک دو ساله به یکی از کلانتری های جنوب شهر تهران اعلام شد و سپس پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

کودک ربایی در جنوب تهران

در گام نخست تحقیقات از مادر کودک ربوده شده به عنوان تنها شاهد ماجرا بازجویی بعمل آمد و وی توضیح داد که دو زن و یک مرد به بهانه نظافت فرزندشان و استفاده از سرویس بهداشتی وارد خانه شده و با تهدید سلاح سرد پس از سرقت النگوهای وی کودک دو ساله اش را نیز با خود برده اند .

افسر پرونده با توجه تجربه کاری خود متوجه تناقضات متعدد در اظهارات مادر شد و در نهایت با پیگیری های افسر پرونده و استفاده از شگردهای پلیسی مادر لب به اعتراف گشود و از راز شومی که سال ها از همسرش پنهان کرده بود پرده برداشت .

ترس از شرور معروف

مهین وقتی متوجه شد افسر پرونده دریافته داستان او در مورد ربایش کودک همه حقیقت ماجرا نیست سرش را بزیر انداخت و در نهایت شرمندگی در حالیکه اشک می ریخت گفت :مجرد بودم که با مردی به نام حامد که فردی خلافکار و از اراذل و اوباش بنام محله مان بود آشنا شدم و از آنجایی که حامد متاهل بود نتوانستم با او ازدواج کنم و به خاطر علاقه و همچنین ترس از حامد سال ها به رابطه پنهانی با او ادامه دادم و حتی وقتی شوهرم به خواستگاری ام آمد و ازدواج کردم از ترس انتقام حامد رابطه ام را ادامه دادم . خیلی دلم می خواست ارتباطم را قطع کنم و به این زندگی پر از دروغ و خیانت پایان دهم اما حامد تهدید می کرد که اگر ارتباطم را قطع کنم تلافی می کند .

خیانت به شوهر

از همسرم دو فرزند دارم و می خواستم به خاطر دو فرزندم دست از این رابطه شیطانی بردارم اما نشد و بالاخره اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد و آنهم باردار شدن من از حامد بود. پدر فرزند سومم حامد است و وقتی یک ماه پیش به او گفتم که دیگر نمی توانم به این رابطه ادامه دهم تهدید کرد فرزندش را می رباید و با خود می برد. من توجهی به حرفهایش نکردم و رابطه ام را قطع کردم و حامد هم با دوستانش نقشه کشیدند و همانطور که توضیح دادم اقدام به ربایش فرزندم کردند .

دستگیری شرور شیطان صفت

پس از اعتراف مهین کارآگاهان اداره یازدهم مخفیگاه ربایندگان را شناسایی و با همکاری سایر متهمان حامد نیز در مخفیگاهش دستگیر شد .

حامد پس از دستگیری به ارتباط پنهانی با مهین اعتراف کرد و گفت: از سال ها پیش با او رابطه داشتم و حتی وقتی ازدواج کرد نیز دست از سرش برنداشتم و وقتی دیدم برای قطع رابطه اصرار دارد تهدید کردم فرزندم را از او جدا می کنم .

ربایش کودک دو ساله، همسر مهین را با حقایق تلخی روبرو کرد و پس از تحویل طفل به مادرش مهین با اقدام همسرش برای طلاق روبرو شد. مردی که سال ها به او اعتماد کرده بود و مهین در سایه این اعتماد به ارتباط شوم خود با حامد ادامه داده بود.

غروب بود و سوز سرمای اسفند به صورت عابران خسته سیلی می زد که زنی غمگین و شکسته در حالی که دست کودکش را در دست داشت خیابان ها را به سمت سرنوشتی نامعلوم پشت سر می گذاشت و در آن سوی شهر مردی غمگین تر و شکسته تر به سال های پیش رو و دو فرزندی که حالا باید به تنهایی بزرگ می کرد می اندیشید و غرور جریحه دار شده ای که او را از تشکیل زندگی مشترک و اعتماد به زنی دیگر می ترساند .

نظریه کارشناس

- وقتی فرد تعریف درستی از ازدواج و هدف از تشکیل زندگی مشترک در ذهن نداشته باشد به راحتی مرزها و چارچوب ها را زیر پا می گذارد بدون فکر جواب مثبت می دهد، بدون فکر بچه دار می شود و بدون عذاب وجدان تن به روابط موازی و فرا زناشویی می دهد .

- یکی از آسیب ها و صدمات روابط پیش از ازدواج، ناتوانی فرد در کنار گذاشتن این روابط و تعهد به شریک زندگی می باشد مخصوصا وقتی شخص به تنوع طلبی عادت کرده باشد مدتی که از زندگی مشترک گذشت دوباره به روابط پنهانی رو می آورد و قدرت مدیریت تمایلاتش را از دست می دهد .

- تا زمانی که این مهارت را در وجود خود به وجود نیاورده اید که به شریک زندگی خود وفادار باشید و بتوانید از شیطنت ها و کنجکاوی های دوران مجردی چشم پوشی کنید تن به زندگی مشترک ندهید چون با این کار، تنها مسیری منتهی به طلاق عاطفی یا طلاق قانونی و شرعی را پیش روی خود و شریک زندگی خود قرار می دهید و زیان دیدگان اصلی تصمیم های شتابزده و ناپخته شما فرزندان بوجود آمده در این ازدواج خواهند بود .

- هر رفتار پنهانی از شریک زندگی به هر شکل و صورت آن و با هر دلیلی که اتفاق بیافتد خیانت محسوب می شود پس سعی نکنید به جای اصلاح شرایط و ارتقاء کیفیت رابطه زناشویی خود ، با آوردن دلایل مختلف از عذاب وجدان خود برای خیانت کم کنید .

- ازدواج پیمانی مقدس میان یک زن و مرد برای پیمودن مسیر زندگی درکنار هم و دست در دست هم می باشد ، زمانی ازدواج کنید که قدرت ماندن در این تعهد و پذیرفتن مسئولیت های این پیمان را دارید .

 

به قلم : سروان سمانه مهربانی – روانشناس و کارشناس آموزش همگانی پلیس آگاهی پایتخت

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟