جنجال دعوای همسایه های قرچکی در اینستاگرام / همه حیرت زده شدند

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شرق استان تهران از شناسایی عامل هتک حیثیت شهروند قرچکی خبر داد و گفت: ادامه اختلاف بین این افراد به فضای مجازی اینستاگرام کشیده شد.

سردار" کیومرث عزیزی" گفت: بنابراعلام و مراجعه یکی از شهروندان مبنی بر هتک حیثیت توسط فردی ناشناس و منتسب نمودن اعمالی خلاف واقع در فضای مجازی، پرونده در دستور کار پلیس قرار گرفت.

اختلافات در فضای مجازی رنگ خشونت گرفت / همسایه های تهرانی به جان هم افتادند

این مقام آگاه انتظامی در ادامه اعلام کرد: پس از اقدامات فنی کارشناسان پلیس متهم شناسایی و او را احضار کردند و پس از مواجهه شاکی با متهم، او شناسایی وچنین اظهار داشت این شخص همسایه من است و چندی پیش با او اختلاف پیدا کردم.

سردار عزیزی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی افزود: یکی از جرائم فضای مجازی ایجاد مزاحمت و نشر اکاذیب علیه افراد حقیقی و حقوقی می باشد و متهمین به گمان اینکه هیچگاه شناسایی نمی شوند اقدام به ارتکاب جرم در این فضا می کنند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان گفت : پلیس فتا به صورت شبانه روزی آمادگی مقابله با جرایم رایانه ایی را دارد و از عموم مردم در خواست داریم در صورت مشاهده هر گونه جرایم رایانه ایی مراتب را سریعا از طریق وب سایت پلیس فتا به آدرس www.CyberPolice.ir بخش گزارش مردمی اطلاع دهند 

آیا این خبر مفید بود؟