وقتی زن صاحبخانه از خواب بیدار شد صحنه وحشتناکی دید / 15 مرد باند پلید داشتند +عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "حمدالله علیزاده" رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت گفت : 28 دی ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت منزل از دادسرای ناحیه 12 تهران برای بررسی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد.

دزدی شبانه از خانه

وی عنوان کرد: زن جوان با مراجعه به پلیس آگاهی اظهار داشت: ساعت 5 صبح برای خواندن نماز از خواب بیدار و دیدم پنجره مشرف به خیابان باز شده است و اثاثیه داخل اتاق بهم ریخته و سارقان علاوه بر سرقت 300 هزار دینار عراق و 300 دلار ، کارت ملی، کارت گواهینامه، کارت بازرگانی و تعدادی عابر بانکم را سرقت که سریعا با مرکز فوریت های پلیسی تماس گرفتم .

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران افزود: کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت منزل پایگاه هفتم در محل سرقت حاضر و مشخص شد سارقان با بالارفتن از لوله گاز وارد منزل شاکی شده اند و در پایش فیلم ها تصویر واضحی از چهره یکی از سارقان بدست می آید .

سارق حرفه ای در زندان

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هویت سارق شناسایی و مشخص شد که وی از یکی از سارقان حرفه ای به نام کیوان است، گفت : در بررسی های بعدی به دست آمد، کیوان به جرم حمل و نگهداری مواد مخدر در زندان بسر می برد.

سرهنگ علیزاده توضیح داد: با انتقال متهم از زندان به پایگاه هفتم این پلیس، وی به 32 فقره سرقت با همکاری دوستانش اعتراف و اظهار داشت، اغلب سرقت ها را در محدوده خیابان های مولوی، شوش،17 شهریور، وحدت اسلامی، میدان قیام و... مرتکب شده اند.

انهدام باند سارقان

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه کارآگاهان با هماهنگی های قضائی 14 سارق و 7 مالخر اموال سرقتی را شناسایی و دستگیر کردند، بیان داشت : متهمان در تحقیقات پلیسی به ارتکاب سرقت از منازل، سرقت از اماکن عمومی و کارگاه به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال اعتراف کردند.

وی گفت: در بررسی از مخفیگاه متهمان اموالی از قبیل: فرش، تابلو فرش، تابلوی نقاشی، کتب قدیمی، یک دستگاه موتورسیکلت، لوازم منزل، تلویزیون و.. کشف و در نهایت متهمان با صدور قرارهای تامین مناسب روانه زندان شدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟