ردیابی 100 سرقت از ماشین پدر یک دزد تهرانی +عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت گفت: 23 فروردین ماه یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس و ماموران گشت کلانتری 167 دولت آباد در جریان وقوع یک فقره سرقت داخل خودرو قرار گرفتند ، با ثبت اظهارات اولیه شاکی در کلانتری پرونده با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

سرقت میلیونی از داخل خودرو

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران توضیح داد: با تشکیل پرونده کارآگاهان پایگاه نهم برای بدست آوردن سرنخی از عاملان سرقت به محل سرقت مراجعه و در گام اول تحقیقات میدانی به دست آوردند سارقان با استفاده از پراید از داخل خودرو شاکی اموالی به ارزش 110 میلیون ریال سرقت کرده اند.

دزدی با ماشین پدر

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مالک خودرو شناسایی و با دستور قضائی به پایگاه نهم این پلیس دعوت شد، بیان داشت : مالک خودرو اظهار داشت، اکثر اوقات خودرواش در اختیار فرزندش به نام وحید بود که با استعلام سوابق وحید مشخص شد وی دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت خودرو است .

کارآگاه یوسفوند گفت : در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، وحید 18 خرداد ماه در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه نهم انتقال یافت و در بازجویی های پلیسی به سرقت از خودروی شاکی و 100 فقره سرقت دیگر با همدستی یکی از دوستانش به نام " سعید " اعتراف کرد .

وی با بیان اینکه هم دست متهم نیز در مخفیگاهش در شهر ری دستگیر و در بازرسی از این مکان تعدادی اموال مسروقه کشف شد، افزود: هر دو متهم اظهار داشتند اموال سرقتی را پس از سرقت به مالخری در جنوب تهران فروخته اند.

دستگیری مالخر باند دزدان

رئیس پایگاه نهم پلبس آگاهی تهران تصریح کرد: با شناسایی هویت و مخفیگاه مالخر، کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی، مالخر اموال سرقتی را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از این مکان 46 قطعه اموال مسروقه شامل انواع ضبط ،باند، آمپیلی فایر ، مانیتور خودرو کشف و متهم به همراه اموال کشف شده به پایگاه نهم انتقال یافت.

وی اضافه کرد: هر 3 متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی و با دستور قضائی برای کشف جزئیات پرونده در اختیار کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت خودرو پایگاه نهم این پایگاه قرار دارند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟