راز 996 ماشین لاکچری در پارکینگ مجتمع تجاری غرب تهران چه بود / ثروت 7 تریلیونی متعلق به کیست؟

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ نعمت اله علیپور رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت گفت: با رصدهای اطلاعاتی و فنی بسیار پیچیده ماموران پلیس امنیت اقتصادی موفق به شناسایی یک باند سازمان یافته قاچاق خودرو شدند و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

خودروهای احتکار شده در پارکینگ مجتمع تجاری

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت با اشاره به اینکه با تلاش ماموران محل دپو خودروهای قاچاق شناسایی شد، تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده به دست آمد که اعضای این باند خودروها را در پارکینگ یک مجتمع تجاری در حوالی بزرگراه شهید خرازی پنهان کرده اند.

وی بیان داشت: با هماهنگی های قضائی تیم هایی از کارآگاهان به همراه کارکنان تعزیرات حکومتی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از داخل پارکینگ 996 دستگاه خودرو سانتافه و اپتیما قاچاق فاقد مجوزهای گمرکی و بارنامه و مدارک قانونی کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه خودروهای کشف شده شامل 199 دستگاه سانتافه فاقد پلاک ، 512 دستگاه اپتیما فاقد پلاک و 285 دستگاه اپتیما دارای پلاک است ، اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی خودروها را 7 تریلیون ریال برآورد کرده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با بیان اینکه دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار قرار دارد، خاطر نشان کرد: یکی از موانع اصلی جهش تولید، وجود قاچاق و سایر جرایم اقتصادی است که اقدامات جهادی و انقلابی پلیس در برخورد با قاچاقچیان و مفسدان اقتصادی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟