عکس / در شب هفتم رومینا اشرفی چه گذشت؟ لالایی سوزناک روستاییان برای دختر 13 ساله تالشی
حجم ویدیو: 78.86M | مدت زمان ویدیو: 00:07:37

به گزارش رکنا، رومینا اشرفی دلباخته بهمن خاوری بود و دلش می خواست عروس شود و لباس سفید به تن کند، مادر شود و زندگی عاشقانه ای را با همسرش بسازد. اما دست روزگار رومینا را به کام مرگی تلخ کشاند مرگی که نه تنها دل روستاییان و اهالی تالش بلکه کل ایران و حتی کشورهای دیگر را نیز به درد آورد .

همدلی روستاییان در مراسم شب هفتم رومینا اشرفی

در این عکس تلخ دیده می شود روستاییان برای دل بی تاب رعنا دشتی مادر رومینا در مراسم هفتم این دختر 14 ساله شرکت کرده اند و برایش لالایی می خوانند قرار بود در محل مراسم عروسی به پا شود و هم شادی کنند اما حالا نوای لالایی سوزناکی در روستا پیچیده که دل ها را خون کرده است.جرم رومینا دختر 14 ساله تالشی عاشقی بود و عشقی که او را مجبور به فرار از خانه پدری کرد.

اولین خبر بازداشت بهمن خاوری پسری که دلباخته رومینا بود

پدر رومینا اشرفی پس از آن که دخترش را از کلانتری تحویل گرفته و به خانه می آید سر رومینا را با داس می برد. بهمن خاوری پسری که رومینا به خاطر فرار با او به قتل رسیده است یکبار بازداشت شد و چون رومینا گفته بود با پای خود به خانه خواهر بهمن رفته است و آدم ربایی ای درکار نبود آزاد شد تا اینگه دیشب پلیس باز به سراغش رفت و برای تحقیقات دوباره او را بازداشت کرد.

آخرین مصاحبه دوست پسر رومینا اشرفی

بهمن خاوری قبل از بازداشت در مصاحبه ای اعلام کرد: «رومینا به من گفته بود که بابام اذیتم می کند بیا من را با خودت ببر وگرنه خودم را می کشم.» اما چند دقیقه بعد می گوید: «دختره به من گفته بود که پدرم به من مرگ موش و طناب داده بود و گفته بخور و خودت را دار بزن ولی با این پسر نرو!»

بهمن خاوری برای ارائه پاره ای از توضیحات توسط پلیس بازداشت شد.

رومینا اشرفی به پلیس اعلام می کند پدرم من را می کشد. اما این حرفش مورد توجه قرار نمی گیرد و بالاخره پدر طبق گفته رومینا سرش را با داس بریده و به قتل می رساند. بعد از یک هفته بهمن خاوری دوباره بازداشت شد.

عکس های خصوصی رومینا او را تا پای قتلی هولناک کشاند؟

گفته می شد علت بازداشت بهمن خاوری، اغفال یک دختر 14ساله است اما تحقیقات میدانی خبرنگار اعزامی رکنا نشان می دهد که بعد از قتل رومینا اشرفی چند صفحه فیک باز شد و عکس و فیلم های خصوصی رومینا اشرفی و بهمن خاوری در این صفحات به نمایش درآمد . بهمن خاوری با این اتهام مبنی بر اینکه او عکس های خصوصی رومینا اشرفی را انتشار داده است بازداشت شده است.

بالای سر قبر رومینا اشرفی

به گزارش خبرنگاران اعزامی رکنا، دیگر کسی نیست که از خبر قتل رومینا به دست پدرش مطلع نباشد. قتلی که به قلب بسیاری چنگ کشید و احساسات جامعه را جریحه دار کرد. روستای سفیدسنگان سیاهپوش این دختر 14ساله شد. مردم روستا متاثر و ناراحت از این قتل هستند و هر از چند گاه به رومینا اشرفی سر می زنند تا در قبرستان سرسبزشان تنها نباشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عکس از الناز محمدی

آیا این خبر مفید بود؟