به گزارش رکنا، درپی انتشار خبری درفضای مجازی مبنی بر درگیری یک از ماموران پلیس با پیرمرد خرمشهری که منجر به مرگ وی شده؛ به همین خاطر  فرماندهی انتظامی این شهرستان نسبت به انتشار این خبر کذب واکنش نشان داد.

وی گفت: به اطلاع شهروندان عزیز خرمشهری می رساند ضمن تکذیب خبر " کشته شدن پیرمرد خرمشهری توسط مامور پلیس" تا کنون چنین موضوعی اتفاق رخ نداده است و این خبر کاملا دروغ است.

فرمانده انتظامی خرمشهر در ادامه افزود: از کلیه کاربران شبکه های اجتماعی انتظار می رود نسبت به بازنشر اخبار دروغ جدا خودداری کرده و پلیس در تلاش است باکسانی که اخبار کذب را تهیه و نشر می دهند برخورد کاملا جدی انجام می شود.

وی در آخر بیان کرد: جمع آوری و کشتار سگ های ولگرد در سطح شهرستان درحوزه ماموریتی پلیس نیست و توسط نیروهای شهرداری انجام می شود.

متن خبر تکذیب شده

ساعت ۱:۳۰بامداد روز چهارشنبه ماموران نیروی انتظامی خرمشهر برای کشتار سگهای خیابانی در مناطق مسکونی اقدام به تیر اندازی به سگ های ولگرد کردند که این موضوع باعث اعتراض اهالی آن منطقه شد که در ادامه این خبر دروغ یک پیرمرد دلسوز به نشانه اعتراض به کشتار سگ ها به سمت ماموران مراجعه می کند که پلیس جوان با ضربه ای که به سینه پیرمرد خیالی  وارد میکند منجر به مرگ وی می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟