پایان زندگی مخفیانه 3 شرور قمه به دست / قتل در تهران دستگیری در یزد

 به گزارش رکنا، جنایتی که این افراد رقم زدند اواخر سال گذشته رخ داد. آن روز گزارش قتل مردی در شهرک ولیعصر به قاضی رحیم دشتبان، بازپرس جنایی تهران اطلاع داده شد. قاضی جنایی به همراه تیم تجسس در محل حادثه حاضر شدند و به تحقیق پرداختند. بررسی‌ها حکایت از این داشت که مردی جوان با 3نفر از اراذل و اوباش منطقه درگیر و با ضربات قمه آنها زخمی شده است.

وی فورا به بیمارستان انتقال یافته بود اما به‌دلیل شدت جراحات و خونریزی جانش را از دست داده بود. در ادامه تحقیقات مشخص شد که مقتول با 3شرور از مدت‌ها قبل اختلاف داشته است؛ به ‌طوری که چند روز قبل از حادثه با یکی از آنها درگیر شده و با شکایت از فرد مهاجم موفق شده بود حکم جلب او را بگیرد. یافته‌های کارآگاهان نشان می‌داد که مقتول به‌خاطر اختلافاتی که با 3شرور داشت و به‌خاطر شکایت و گرفتن حکم جلب روز حادثه با آنها درگیر شده و قربانی جنایت شده بود.

پایان زندگی مخفیانه 3جنایتکار در یزد

به این ترتیب کارآگاهان با شناسایی هویت متهمان راهی محل زندگی آنها شدند اما 3شرور ساعتی پس از جنایت وسایل خود را جمع کرده و متواری شده بودند. حتی خانواده‌هایشان نیز اطلاعی از مخفیگاهشان نداشتند. همین کافی بود تا نام این 3شرور جنایتکار در لیست افراد تعقیب‌کننده قرار بگیرد. همچنان که جست‌وجو و ردیابی از سوی مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه داشت سرنخی از متهمان فراری در استان یزد به‌دست آمد. با این اطلاعات به‌دست‌آمده مأموران پلیس آگاهی تهران با دریافت نیابت قضایی راهی یزد شدند و 3مرد شرور را روز سه‌شنبه در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند. قاضی جنایی دستور انتقال متهمان به پایتخت را داده تا با انجام تحقیق از آنها راز جنایت و انگیزه اصلی آنها فاش شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟