پایان کار موبایل قاپ حرفه ای در منطقه نواب

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت گفت: 5 اردیبهشت ماه سال جاری ماموران گشت کلانتری 108 نواب هنگام گشت زنی به یک دستگاه موتورسیکلت در اتوبان نواب مظنون می شوند که پس از توقف موتورسیکلت ترک نشین فرار و راکب آن به نام حامد دستگیر می شود و متعاقب آن پرونده برای رسیدگی تخصصی به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 34 تهران به پایگاه هشتک ارجاع می شود.

این مقام انتظامی گفت: با دستگیری متهم تصویر وی که در چند فقره موبایل قاپی به دست آمده بود، شناسایی و بناچار لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: با همدستی رامین که از دوستانش می باشد در سطح شهر سوژه های خود را انتخاب می کردند و تا کنون 30 فقره موبایل قاپی انجام داده است .

وی تصریح مرد: حامد در ادامه بازجویی به کارآگاهان گفت : حدود 4 ماه است که از روی بیکاری و برای رفع نیازهای خودم با رامین سرقت می کردیم و بیش از 500 میلیون ریال بدست آوردیم .

رییس پایگاه هشتم پلیس آگاهی در پایان گفت : با اظهارات حامد کارآگاهان موفق به شناسایی 23 تن از مال باختگان شدند و با دستور قضائی متهم برای کشف زوایای پنهان پرونده و دستگیری همدستش در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟