مردی به نام یاسر را می شناسید؟  /  تهرانی ها از او خاطره بد دارند! + جزییات

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعدالله گزافی"  گفت: ساعت 12 شب بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری اکیپی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ هنگام گشت زنی در محدوده عبدل آباد به یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی که دارای راکب بود مظنون می شوند .

وی افزود : با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص می شود موتورسیکلت دارای سابقه سرقت به تاریخ دوازدهم مهرماه سال گذشته می باشد که واحد گشت با احتیاط برای متوقف ساختن موتورسیکلت مسروقه به آن نزدیک می شوند .

تعقیب و گریز سارق حرفه ای موتورسیکلت در تهران

این مقام انتظامی گفت : راکب موتورسیکلت مسروقه با مشاهده خودروی پلیس و پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت فرار می کند که واحد گشت با استفاده از علائم هشدار دهنده چندین مرتبه به وی دستور توقف می دهند .

کارآگاه گزافی در ادامه گفت : با توجه به حرکات مخاطره آمیز راکب موتورسیکلت افسراکیپ 2 تیرهوایی شلیک می کند که راکب موتورسیکلت با متوقف کردن موتور و رها کردن آن به صورت پیاده به فرار خود ادامه می دهد که با عکس العمل و اقدام سریع اعضای اکیپ متهم به نام یاسر دستگیر می شود .

ریئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: پس از دستگیری متهم مشخص شد وی دارای سوابق معتدد کیفری در زمینه سرقت در سال های اخیر می باشد. پرونده با موضوع سرقت موتورسیکلت تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟