دسیسه زنانه برای ربایش شوهر بی نوا / 4 مرد قوی هیکل اجیر شده بودند

 مرد 45 ساله‌ای با چهره‌ای آشفته از ماجرای فرار از دست آدم‌ ربایان اجیر شده پرده برداشت. این مرد به پلیس گفت: چند ماهی است که با همسرم اختلاف داشتم و او بارها به دادگاه رفت و جز طلاق، شکایت‌هایی مبنی بر نپرداختن نفقه کرد که تبرئه شدم و در بحث طلاق نیز حاضر به جدایی از همسرم نشدم.

وی افزود: در این مدت همسرم برای جدایی پافشاری می‌کرد، اما من نپذیرفتم تا اینکه با میانجیگری پدرزنم زندگی ما به آرامش رسید و با هم زندگی می‌کردیم، اما از یک ماه پیش بهانه‌گیری‌های همسرم شروع شد تا اینکه چند روز پیش با اتفاق عجیبی روبه‌رو شدم. در محل کارم بودم و برای اضافه‌کاری مجبور شدم شیفت شب نیز در آنجا بمانم و فردای آن روز برای استراحت به خانه رفتم.

خواب بودم که زنگ خانه به صدا در‌آمد و همسرم ادعا کرد که با من کار دارند و به همین دلیل به سمت حیاط رفتم و دیدم که در باز شده و 3 مرد قوی‌هیکل داخل حیاط هستند.

در این لحظه همسرم در ورودی به خانه را بست و 3 مرد غریبه گفتند که من معتاد هستم و برای درمان می‌خواهند مرا به کمپ ترک اعتیاد ببرند.

هر چه به آنها می‌گفتم معتاد نیستم، بی‌نتیجه بود و 3 مرد مرا به زور سوار خودروی پژویی که راننده جوانی داشت، کرده و به سمت کمپ ترک اعتیادی بیرون از شهر بردند.

این مرد ادامه داد: در کمپ ترک اعتیاد نیز به همه گفتم که معتاد نیستم تا اینکه پزشکان مرا تحت نظر قرار دادند و آنها نیز با منفی بودن جواب آزمایش‌ها خواستند تا مرا رها کنند، اما 4 مرد قوی‌هیکل مرا در کمپ نگه داشتند و دو هفته آنجا بودم.

در این مدت همسرم و پدرش بارها به دیدن من آمدند و از مردان قوی‌هیکل می‌خواستند از من درباره پول پیش خانه و خودروام اطلاعاتی بگیرند، اما در برابر حرف‌‌‌هایشان سکوت کردم و در این مدت هر وقت دکترها مرا می‌دیدند از 4 مرد می‌خواستند که مرا رها کنند، اما بی‌فایده بود تا اینکه توانستم از دست آنها فرار کنم.

بدین ترتیب تیمی از مأموران پلیس برای بررسی و درست بودن ادعاهای مرد جوان وارد عمل شوند و با مراجعه به کمپ ترک اعتیاد از پزشکان شنیدند که مرد جوان اعتیاد نداشته و به دلیل اصرارهای 4 مرد قوی‌هیکل در کمپ نگهداری شده است.

همین سرنخ کافی بود تا زن جوان که «الهام» 38 ساله است برای افشاگری در کلانتری حاضر شود و وی در اعترافاتش گفت: همسرم در گذشته اعتیاد به تریاک داشت و پس از مدتی ترک کرد، اما مدتی بود که رفتارش تغییر کرده بود و احتمال می‌دادم که همسرم دوباره به سمت مواد رفته است، به همین دلیل از 4 مرد جوان که در کمپ ترک اعتیاد کار می‌کردند خواستم برای درمان، شوهرم را با خودشان ببرند.

وی افزود: من هیچ اطلاعی از ادعاهای همسرم مبنی بر پیگیری پول پیش خانه و خودرواش ندارم و وی قصد دارد با این حرف‌ها مرا مجبور به ادامه زندگی کند.

این ادعا در حالی است که مرد ربوده شده گفت: همسرم قصد داشته در این مدت که من در کمپ بودم، اموال و پول خانه را بالا بکشد و از من جدا شود.

بنابر این گزارش،  با توجه به اطلاعات به دست آمده زن جوان را به اتهام مشارکت در آدم‌ربایی با قرار وثیقه 100 میلیون تومانی روانه زندان شد و تحقیقات برای دستگیری 4 متهم آدم‌ربا ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟