عامل تیراندازی مرگبار در قلعه‌گنج بازداشت شد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سجاد افشارمنش اظهار داشت: قاتل در خرداد ماه سال گذشته پس از شنیدن درخواست منفی مبنی بر ازدواج و برخی اختلافات دیگر به صورت مسلحانه به خانه (همسر به اصطلاح آینده خود) حمله می‌کند و در یک اقدام هولناک پدر، مادر و عمه خانواده را به ضرب گلوله به قتل می‌رساند و دو نفر دیگر از اعضای خانواده مجروح می‌شوند.

دادستان عمومی و انقلاب قلعه‌گنج ادامه داد: پس از این حادثه بلافاصله قاتل که یک جوان متولد ۷۱ بوده از محل جرم متواری می‌شود و مصدومین به بیمارستان منتقل می‌شوند که فقط دختر و پسر خانواده از مرگ نجات می‌یابند.

وی افزود: بلافاصله پس از این حادثه هولناک دادستانی قلعه‌گنج به موضوع ورود کرد و دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری متهم صادر شد که متهم در چندین استان کشور از جمله کرمانشاه و هرمزگان متواری بود و در نهایت طی یکسری اقدامات فنی از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی عصر امروز در قلعه‌گنج بازداشت شد.

دادستان قلعه‌گنج گفت: در این رابطه پرونده‌ای در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان تشکیل شده است و با قید فوریت به پرونده رسیدگی خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟