به گزارش رکنا، جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: دستگیری 3 متهم دیگر پرونده در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ "ذوالفقار برفر " گفت: با تماس تلفنی تعدادی از شهروندان محله یافت آباد مبنی بر تخریب 6 دستگاه خودرو و یک باب واحد صنفی توسط تعدادی جوان، بررسی موضوع در دستور مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی با حضور در نشانی اعلامی و گرفتن اظهارات شاکیان پرونده، و انجام تحقیاقت میدانی موفق شدند 5 جوان را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در شاخه دیگری از تقیقات پلیسی مخفیگاه 2 تن از عاملان تخریب خودرو ها در حوالی میدان شهرداری شناسایی و با هماهنگی های قضائی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه متهمان در بازجوئی اولیه ضمن اعتراف به جرم ارتکابی انگیزه خود را اختلاف با مالک واحد صنفی و نشان دادن قدرت خود به وی اعلام کردند، تلاش برای دستگیری سایر عوامل این تخریب در دستور کار مأموران این پایگاه قرار دارد.

جانشین پلیس امنیت عمومی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، وی در پایان به مخلان نظم و امنیت عمومی هشدار داد: هر کسی به هر طریقی بخواهد امنیت و آسایش شهروندان را به مخاطره اندازد، برابر قانون مجرم بوده و پلیس با افراد مجرم برخورد قانونی خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟