به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "سیف الله نوایی" رئیس کلانتری 140 باغ فیض گفت: ساعت 23:30 روز چهارشنبه 28 اسفند مرد جوانی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از دستگیری یک سارق لوازم داخل خودرو خبر داد.

وی افزود: خیلی زود تیمی از ماموران گشت کلانتری140 باغ فیض به محل اعزام شدند و ماموران با حضور در محل مشاهده کردند پسر جوانی یک سارق را دستگیر کرده است.

وی عنوان کرد: پسر جوان در اظهاراتش گفت، در خانه پدر خانمم میهمان بودم که پدر همسرم خیلی اتفاقی به پشت پنجره خانه رفت و مشاهده کرد مرد جوانی با شکستن شیشه خودرو سوار بر خودرو شده که با اعلام این خبر به سرعت به جلوی در رفتم که سارق جوان با دیدن من پا به فرار گذاشت.

این مقام پلیسی ادامه داد: در تحقیقات مشخص شد داماد خانواده با تعقیب کردن سارق در 2 کوچه پایین تر موفق به دستگیری دزد جوان شده و پنل ضبط خودرو پدر خانمش را از سارق گرفته است.

کلانتر محل 140 باغ فیض گفت: سارق جوان پس از دستگیری به سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ نوایی در پایان گفت: شهروندان محترم در زمان پارک کردن خودروهایشان در خیابان لوازم با ارزش، کیف و مدارکشان را داخل خودرو نگذارند و خودرو را به سیستم امنیتی و قفل پدال و فرمان مجهز کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟