کفتار تهرانی از کرونا پول درمی آورد

به گزارش رکنا، سرهنگ "سعید راستی" در بیان جزئیات این خبر گفت: با دریافت خبری مبنی براینکه فردی در یک انباری در حوالی شاد آباد،ماسک های بهداشتی اعم از فیلتر دار و ساده را احتکار تا با چند برابر قیمت واقعی آن را به بازار عرضه کند،بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی فرد محتکر شناسایی شد، گفت: با انعکاس تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی دستگیری متهم و بررسی از انبار وی در دستور کار ماموران این پایگاه قرار گرفت و موفق شدند در غروب روزهفدهم اسفندماه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از انبار وی 4 هزار از انواع ماسک های بهداشتی را کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بلافاصله بعد از این اقدام، عملیات دیگری مبنی بر دستگیری محتکر مواد ضدعفونی کننده با موفقیت انجام شد، گفت: گزارش دریافتی حکایت از این داشت فردی مقداری زیادی مواد ضدعفونی کننده در منزل خودش جمع آوری کرده است.

وی با اشاره به اینکه هویت متهم و مخفیگاهش شناسایی شد،بیان داشت:با دستور قضائی، این متهم نیز در مخفیگاهش در حوالی خیابان هاشمی دستگیر و در بازرسی از منزلش تعداد 200 عدد ماسک و 560 لیتر ژل ضدعفونی کننده در قالب بطری های 20 لیتری کشف شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان،با اشاره به اینکه ارزش ریالی اقلام کشف شده در مجموع بیش از 400میلیون ریال براورد شده است،خاطرنشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی و بازجوئی از متهمان پرونده ها، هر دو متهم به مراجع قضائی تحویل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟