حجم ویدیو: 7.40M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "عباس مرادی" سرکلانتردهم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: چندی قبل خبری مبنی بر آتش زدن عمدی خودروی حمل ضایعات پارچه محدوده استحفاظی سرکلانتری دهم مخابره شد که تیم ویژه ای از ماموران کلانتری 161 ابوذر به ریاست سرهنگ حسین شمسایی تشکیل شد.

وی افزود: ماموران در گام نخست در محل آتش سوزی عمدی خودروی حمل ضایعات پارچه رفته و در تحقیقات میدانی به دست آوردند مرد جوانی با یک فندک اقدام به آتش زدن پارچه های پشت خودروی وانت می کند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران در ادامه تحقیاقتشان به محل جمع آوری این ضایعات پارچه رفته و با توجه به تصویری که از متهم داشتند در تحقیقات میدانی موفق به شناسایی عامل این آتش سوزی عمدی شدند.

سرکلانتردهم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم پس از دستگیری ادعا کرد از مرد جوانی 5 میلیون تومان برای آتش زدن هر خودروی ضایعات پارچه پول گرفتم که در این خصوص تیم پلیسی به سراغ متهم اصلی پرونده رفته و پس از 6 ساعت عملیات موفق به شناسایی و دستگیری متهم شدند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه متهم اصلی پرونده در گام بعدی عملیات پلیسی دستگیر شد، گفت: در تحقیقات از این متهم سابقه دار مشخص شد وی به خاطر اختلاف حساب با مالک خودرو که در کار ضایعات پارچه فعالیت دارد همدست خود را اجیر و خودروها را به آتش کشیده است.

سرهنگ مرادی در پایان گفت: پس از اعتراف هر دو متهم به جرم خود با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟