حجم ویدیو: 9.24M | مدت زمان ویدیو: 00:01:16

به گزارش اختصاصی رکنا، اردیبهشت سال گذشته خانواده ای برای تفریح به یکی از شهرهای شمالی رفته بودند که یک روز بعد از سفر یکی از همسایه با آنها تماس گرفتند و از دستبرد دزدان به خانه شان خبر داد.

این خانواده به تهران بازگشتند و وقتی وارد خانه شدند متوجه شدند که دزدان با حضور در خانه شان اقدام به سرقت طلاها، چند ساعت گرانقیمت و دلارها کرده اند و در تماس با پلیس ماجرای سرقت یک میلیاردی دزدان از خانه شان را خبر داد.

با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند و در گام نخست مشخص شد که دزدان از طریق بالکن وارد خانه شده و دوربین مداربسته ساختمان نیز با توجه به مشکلی که داشته تصاویر دزدان را ثبت نکرده است.

کارآگاهان در ادامه به بررسی دوربین مداربسته ساختمان کناری و بانک را مورد بازبینی قرار دادند و مشخص شد در ابتدا 3 جوان سوار بر موتور در سرکوچه و جلوی بانک توقف کرده و پس از آن 2 تن از دزدان به سمت خانه رفته که یکی از آنها در چند قدمی خانه رفت و آمدها را مورد بررسی قرار داده و یکی از آنها وارد ساختمان شده و پس از 5 دقیقه با خوشحالی از خانه خارج شده و سوار بر موتور پا به فرار می گذارند.

شاکی این پرونده در تماس با خبرنگار رکنا در خصوص سرقت میلیاردی خانه اش در منطقه میرداماد گفت: یکسال از این ماجرا می گذرد و در حالیکه تصویر دزدان نیز در دوربین های مداربسته ثبت شده هنوز هیچ سرنخی از دزدان به دست نیامده و گویا دزدان در حال خوشگذرانی با پول های سرقتی هستند.

وی افزود: خانه مان در طبقه دوم ساختمان است و سارق از مسیر بالکن وارد خانه شده و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که موتور دزدان نیز در شهر خوزستان به سرقت رفته ولی هنوز از دستگیری سارقان خبری نشده است.

بنا به این گزارش، پرونده این دزدان در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران در حال تحقیق است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟