شهادت پلیس جاسک

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و هلاکت قاتل و شرورمسلح و عامل شهادت شهید" عباس معصومی" در شهرستان جاسک خبر داد.

 سردار" غلامرضا جعفری" در تشریح جزئیات این خبر گفت : مأموران انتظامی شهرستان جاسک با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی از حضور شرور و قاتل متواری به هویت" م-ج" در روستای برگی از توابع شهرستان جاسک مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با اقدامات فنی و شگردهای پیچیده پلیسی مخفیگاه این شرور مسلح را در یک منطقه صعب العبور کوهستانی که فاقد هرگونه راه دسترسی به ارتباط مخابراتی ،بیسیمی وخودرویی بوده و موقعیت جغرافیایی آن شامل پستی و بلندی های بسیار سخت و طاقت فرسا بود را شناسایی و با تشکیل چند اکیپ مجرب،مخفیگاه این شرور سابقه دار را محاصره کردند.

این مقام انتظامی هرمزگان تصریح کرد: فرد شرور با مشاهده مأموران عرصه را بر خود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سوی مأموران کرد که با توجه به هوشیاری و برتری حجم آتش مأموران فرد شرور طی این درگیری مسلحانه به هلاکت رسید و در بازرسی مخفیگاه وی یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه سه تیغه خشاب و 52 تیر فشنگ جنگی و 15 پوکه کلاش کشف شد.

سردار جعفری اظهار داشت: متهم دارای سوابق متعدد کیفری نظیر ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان، دوفقره قتل و 4فقره تهدید به قتل در سطح شهرستان جاسک و بشاگرد، زورگیری ، اخاذی، خلع سلاح پرسنل محیط زیست، به شهادت رساندن شهید عباس معصومی از مأموران پلیس راه جاسک و دومرحله درگیری با مأموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی جاسک می‌باشد.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به هیچ وجه حضور و فعالیت مجرمانه این اراذل و اوباش در جامعه را تحمل نخواهد کرد و برابر قانون و با اقتدار مقابل قانون شکنان می ایستد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟