حجم ویدیو: 2.20M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام جنون آمیز مرد شرور چینی را در یکی از خیابان‌های این کشور به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده مشاهده می‌شود در حالی که مرد بی‌خانمان شب‌هنگام روی صندلی پارک نزدیک به خیابان دراز کشیده و به خواب رفته این مرد شرور به آرامی به او نزدیک می‌شود. او سپس با ریختن بنزین و زدن فندک پتوی مرد بی‌خانمان را به آتش می‌کشد. ویدئو نشان می‌دهد مرد شرور با برداشتن وسایل خود حدود ۲۰۰ متر از مرد بی‌خانمان فاصله گرفته و در حالی که روی صندلی پارک نشسته سوختن مرد بی‌خانمان را به تماشا می‌نشیند.

در این هنگام چند مامور پلیس که متوجه دود و آتش روی صندلی شده بود بلافاصله خود را به محل حادثه می‌رسانند و مرد بی‌خانمان را بیدار می‌کنند. ماموران سپس از مرد شرور که تنها فرد حاضر در نزدیکی محل حادثه بوده در مورد عامل آتش زدن مرد بی خانمان سوال می‌کنند که با مظنون شدن به وی او را دستگیر و به اداره پلیس منتقل می‌کنند. پلیس محلی چین با بررسی دوربین‌های مدار بسته پارک متوجه شد که این اقدام شرورانه توسط فرد دستگیر شده انجام شده است. این مرد در بازجویی گفت که قصدش تنها اذیت و آزار مرد بی خانمان بوده است.

گفتنی است؛ در این حادثه که در شهر " دونگ گوان" واقع در استان گوانگ دونگ چین رخ داد مرد بی خانمان از ناحیه هر دو پا دچار سوختگی درجه ۲ شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟