به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "بهزاد اختیاری" رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت گفت: 23 آذرماه پرونده ای از دادیاری شعبه 4 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 15 تهران بزرگ با موضوع سرقت منزل برای رسیدگی تخصصی به این پایگاه ارجاع و در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در گام نخست تحقیقات از شاکی ، خانم جوان در تحقیقات پلیسی، اظهار داشت، 22 آذرماه هنگام مراجعه به محل سکونتم متوجه شدم که دزدی با استفاده از کلید وارد خانه ام شده و پس از سرقت طلاجات و وجه نقد در مجموع به ارزش 50 میلیون تومان از محل گریخته اند.

این مقام پلیسی افزود : در تحقیقات میدانی مشخص شد، ساعت 21:00 بیست و یکم آذرماه یکی از همسایگان شاکی به همراه فردی دیگر وارد محل سکونت این خانم شده است و در ساعت 21:20 از محل متواری شده اند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی ابراز داشت: هر دو متهم بلافاصله دستگیر و به پایگاه ششم منتقل شدند و در بازجوئی های پلیسی یکی از متهمان به نام امیر 38ساله ضمن اعتراف به سرقت، اظهار داشت، با شاکی همسایه هستم و در ساختمان مجاور وی سکونت دارم. در زمان وقوع جرم با هماهنگی دوستم به نام رضا 29ساله با استفاده از کلیدی وارد منزل شاکی شدیم و اموال را در پارکی واقع در اتوبان آزادگان مخفی کرده ایم.

سرهنگ اختیاری گفت : کارآگاهان با راهنمائی متهمان به محل اعلامی مراجعه و تمامی اموال سرقتی را که در داخل نایلونی در زیر خاک پنهان شده بود، کشف و تحویل شاکی شد.

این مقام انتظامی ابراز داشت: متهمان با دستور دادیار شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 15 تهران روانه زندان شدند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟