به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در شهرستان بندرعباس در اوایل سال 1391، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت که دستگیری قاتل در صحنه میسر نشد.

سردار غلامرضا جعفری افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی با دریافت دستور قضایی، شناسایی محل اختفاء و دستگیری نامبرده را بصورت ویژه در دستور کار اطلاعاتی قرار داده با استفاده از اقدامات خاص فنی، بهره گیری از شیوه‌های به روز و کارآمد پلیسی ، محل کار متهم فراری درفروشگاه ماهی فروشی در شهر بندر عباس شناسایی شد.

این مقام انتظامی استان اظهار کرد: اکیپی از ماموران مجرب اداره مبارزه با جرایم جنایی با هماهنگی قضایی جهت دستگیری نامبرده به محل اعزام ، با انجام تعقیب و مراقبت های مستمر و با شگردهای نوین اطلاعاتی پلیسی با رعایت اصل غافلگیری در عملیاتی منسجم و هماهنگ متهم دستگیر به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: با پیگیری های لحظه ای و پافشاری کارآگاهان پلیس آگاهی و استفاده از تکنیک های مصاحبه و بهره گیری از شیوه های خاص پلیسی متهم به قتل متوفی کرد که با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق با قرار مناسب روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟