نقشه شیطانی برای جوان 18 ساله بدن ساز / اشک ها امین در کلانتری

به گزارش رکنا، ماجرا از این قرار است که چندی قبل به پیشنهاد یکی از دوستانم به مصرف قرص های توان افزای خارجی روی آوردم و در مدت کوتاهی از نظر بدنی تغییرات ظاهری زیادی در اندامم به وجود آمد تا جایی که این موضوع موجب تعجب خانواده ام شده بود.

پسر ۱۸ ساله در دایره اجتماعی کلانتری افزود: با استفاده از این قرص های زهرماری پس از مدتی احساس می کردم از نظر جسمی و روحی به مصرف قرص های توان افزا وابستگی پیدا کرده ام. اما چون می خواستم به هر قیمتی که شده وضعیت ظاهری ام حفظ شود به پیشنهاد همان کسی که این قرص ها را در اختیارم گذاشته بود به مصرف ماده دیگری روی آوردم که بعدا فهمیدم ترکیبی از کریستال و مواد روان گردان است.

امین با چشمانی اشک بار گفت: به همین راحتی که برایتان تعریف کردم با مصرف این داروهای توان افزا در کمتر از چند ماه به یک معتاد حرفه ای تبدیل و دچار ضعف شدید بدنی شدم. پدرم به محض اطلاع از این موضوع مرا در خانه زندانی کرد تا بلکه بتوانم خودم را پاک کنم. اما چون اراده ای برای ترک اعتیاد نداشتم از خانه فرار کردم و الان مدتی است که به مصرف کریستال روی آورده ام و سرگردان و بی سرپناه شده ام.

دکتر «رضا ابراهیمی» درباره این ماجرا معتقد است: علاقه مندان به ورزش های بدن سازی باید درباره مصرف داروها و توان افزاهایی که به آن ها پیشنهاد می شود هوشیار باشند و از مصرف این گونه داروهای غیرمجاز قاچاق که اغلب ترکیبی روان گردان و خطرناک دارند پرهیز کنند.

وی افزود: پدران و مادران نیز باید درباره انتخاب باشگاه بدن سازی برای فرزندشان از نظر شناخت مربی، نوع و نحوه تمرینات ورزشی که در باشگاه ارائه می شود تحقیقات کنند و همچنین درباره آسیب های مصرف داروها و قرص های توان افزا و نیروبخش که منجر به تغییرات ظاهری در اندام بدن می شود و آثار خطرناکی برجای می گذارد هشدارهای لازم را به فرزندان خود ارائه دهند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟