به گزارش رکنا، دومین قربانی جفری اپستین، میلیونر آمریکایی و قاچاقچی جنسی کودکان، مدعی شده با شاهزاده اندرو، پسر ملکه انگلیس، رابطه غیراخلاقی داشته است.

روزنامه «میرور» در گزارشی اختصاصی از شهادت دومین زنی خبر داد که گفته به دست اپستین مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته و نیز مجبور شده با شاهزاده اندرو رابطه جنسی برقرار کند.

نخستین اتهام زمانی مطرح شد که ویرجینیا گیفر، یکی از قربانیان اپستین، در برنامه تلویزیونی ظاهر شد و ادعا کرد در سن ۱۷ سالگی مجبور شده چندین بار با شاهزاده اندرو رابطه جنسی داشته باشد. گفته می‌شود دومین زنی که علیه این شاهزاده ۵۹ ساله انگلیسی شهادت داده تجربیاتش را درباره شکار جنسی شدن به دست این عضو خاندان سلطنتی به وکلای گیفر گفته است.

بنا به نوشته میرور، این وکلا در حال حاضر در حال انجام تحقیقات دقیق هستند تا ببینند آیا می‌توانند اتهامات جدید را در دادخواست آینده علیه اپستین مطرح کنند. هنوز معلوم نیست که آیا قربانی دوم با اجبار ناگزیر شده با پسر ملکه انگلیس رابطه جنسی برقرار کند یا نه. اما یک مبنع آگاه گفت اتهامات زن دوم به جد دنبال می‌شود و احتمالا او نیز قربانی اپستین و اندرو بوده است.

این منبع آگاه در این خصوص به میرور گفت: «همه دختران اسیر در چنگ اپستین نه تنها از خواسته‌های او، بلکه از عصبانیتش خبر داشتند. او با ترساندن امور را اداره می‌کرد. قربانیانش می‌دانستند اگر چیزی را که می‌خواهد انجام ندهند، عواقب آن خیلی بد خواهد بود.»

اگر این زن دوم که هنوز نامش فاش نشده تصمیم بگیرد پرونده‌اش را به قاضی ارائه کند او دومین کسی خواهد بود که سوگند می‌خورد با شاهزداه اندرو، دوک یورک، رابطه جنسی داشته و این خود سوالات بسیاری را درباره نوع رابطه اندرو با اپستین مطرح می‌کند.

هنوز کاخ باکینگهام بیانیه‌ای در خصوص دومین اتهام منتشر نکرده است.

پس از رسوایی جنسی و ترد شدن از ایفای وظایف سلطنتی و عمومی که با شهادت نخستین قربانی اپستین برای این شاهزاده انگلیسی به وجود آمد، به نظر می‌رسد اوضاع از این بدتر نمی‌توانست شود. هرچند هنوز هم این احتمال وجود دارد که قربانیان تازه‌ای پیدا شود و اتهامات دیگری را به پسر ملکه الیزابت دوم وارد کند. با این حال، دوک یورک با قاطعیت هر نوع تماس جنسی را با ویرجینیا گیفر رد می‌کند.

جفری اپستین سرمایه‌دار یهودی آمریکایی بود که دختران کوچک را برای سوءاستفاده جنسی افراد سرشناس فراهم می‌آورد و خود نیز به سوءاستفاده از آن‌ها متهم شده بود. پلیس آمریکا اعلام کرد وی در ۱۹ مرداد امسال، در سلولش در زندان متروپولیتن نیویورک خودکشی کرد.

مرگ مشکوک او که محاکمه اش می‌توانست چهره بسیاری از افراد سرشناس جهانی و فساد اخلاقی ان‌ها را برملا کند همچنان بر سر زبانهاست. اپستین به‌ عنوان یک فعال اقتصادی با چهره‌های سرشناس زیادی آشنا بود و به مسائل مالی آن‌ها آگاهی داشت و به همین علت، در مورد خودکشی او تردید‌ها و گمانه‌زنی‌هایی مطرح است.

روزنامه نیویورک پست با استناد به گفته‌های یک زندانی پیشین که همبند اپستین بوده، خودکشی یک شخص در آن قسمت از زندان منهتن را غیرممکن دانست. انتظار می‌رود شاهزاده اندرو برای مصاحبه و همکاری با مقامات آمریکایی که در حال انجام تحقیقات گسترده درباره کمپین سوءاستفاده جنسی اپستین علیه دست کم ۱۶ زن هستند به این کشور دعوت شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟