حجم ویدیو: 64.92M | مدت زمان ویدیو: 00:09:52

به گزارش اختصاصی رکنا، میرمراد مارندگانی را در استان سیستان و بلوچستان، سرداران طایفه ها و قبایل به خوبی می شناسند.

او مدت زمان زیادی از عمرش را صرف گرفتن رضایت از خانواده مقتولین کرده است و حالا پس از گذشت زمان نه چندان زیادی از اقدامات خیرخواهانه اش، بنابر صلاحدید به دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شده است.

مارندگانی اکنون مدیر دفتر شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران است و در سیستان و بلوچستان نیز در حوزه قضایی کار می کرد؛ او از زمان بچگی با پدرش به مجالس دریافت رضایت و خاتمه دادن به درگیری های قومی و طایفه ای در این استان می رفت و حالا خودش در این کار متخصص شده است او در همین یک ماه پیش، موفق به دریافت رضایت از خانواده ی چهار مقتول و پایان دادن به یک درگیری قومی و طایفه ای شده است.

او در اقدام دیگری موفق شده بود به درگیری دو طایفه بزرگ در سیستان و بلوچستان که کشته ها بین آنها درگیری آنها بیش از ۱۸ قربانی بر جای گذاشته بود خاتمه بدهد.

ناگفته نماند که مارندگانی اقدامات خود را با پشتیبانی نهاد های امنیتی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان گسترش داده و همچنان برای خاتمه دادن به درگیریهای طایفه ای در این استان، که دیگر در حال رنگ باختن هستند سعی و تلاش خود را به کار بسته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟