به گزارش رکنا، درپی وقوع چندین فقره سرقت گوشی قاپی توسط افراد موتورسوار طرح مهار موتورسیکلت سواران مزاحم ومظنون به صورت ویژه در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت.

درهمین راستا شب گذشته مأموران کلانتری 16امیرکبیر طرح توقیف کردن موتورسیکلت‌های مشکوک را در بازار امام آغاز کردند که در ادامه مأموران یک موتورسیکلت با 2 سرنشین مشکوک شدند و آنها را برای بررسی متوقف کردند. در ادامه مشخص شد موتورسیکلت توقیف شده سرقتی است.

در این لحظه 2 متهم به زبان عربی دیگران را تحریک و عنوان کردند که پلیس به دلیل اغتشاشات اخیرقصد دستگیری آنها را دارد.

شهروندان حاضر در صحنه مزاحم پلیس شدند تا نتوانند سارقان را دستگیر کنند و متاسفانه تعداد زیادی جوان به ماموران زحمت کش پلیس حمله‌ور شدند و آنها را به شدند مصدوم کردند و همچنین متهمان را سوار تاکسی کرده و از مهلکه فراری دادند.

مأموران تجسس کلانتری 16امیرکبیر با محوریت رئیس این کلانتری برای جلوگیری از فرار متهمان و نجات نیروهای پلیس از دست مردم با توجه به قانون بکارگیری اسلحه اقدام به تیراندازی هوایی کردند که با توجه به شلوغی بازار، تاکسی حامل دو متهم متوقف و سارقان دستگیر شدند.

همچین 2 فردی که مردم را برای ضرب و شتم ماموران پلیس تحریک کرده بودند هم دستگیر شدند.

هر 4 متهم به دلیل درگیری با پلیس و برهم زدن نظم عمومی شهرستان آبادان به دستور قاضی نوری روانه زندان شدند.

در این درگیری چندتن ازمأموران وظیفه شناس کلانتری16امیرکبیر به شدت زخمی شدند و در بیمارستان به سر می بردند که خوشبختانه حال عمومی شان مساعد است.

علی رنجکشبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟