به گزارش رکنا،  رئیس کلانتری 110 شهدا سرهنگ "رضا حیدری" بیان داشت: پس از وقوع چند فقره موبایل قاپی در چند روز اخیر و اعلام شکایت از سوی شهروندان، تیمی از ماموران تخصصی کلانتری مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند.

وی گفت: در تحقیقات پلیسی، تیم تخصصی کلانتری موفق شدند تصویری واضح از چهره متهمان به دست بیاورند و در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که هر 3 متهم پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده اند و پس از سپری کردن مدتی در زندان به مدت 20 روز است  که از زندان آزاد شده اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در گام دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد که متهمان قهوه خانه های محدوده کلانتری را پاتوق خود قرار می دهند و برای اینکه شناسایی نشوند برنامه ریزی های سرقت را در همین مکان ها انجام می دهند.

حیدری ابزار کرد: مراقبت های ویژه از محل هایی که احتمال داشت متهمان در آن محل ها مشاهده شوند، آغاز شد و ماموران موفق شدند پاتوق آنان را شناسایی و با دستور قضائی هر 3 متهم را در یک عملیات پلیسی در داخل قهوه خانه ای دستگیر کنند.

کلانتر محله شهدا با اشاره به اینکه متهمان اظهار داشتند پس از رهایی از زندان تصمیم گرفته اند برای تأمین هزینه مصرف مواد مخدر با همکاری یکدیگر موبایل قاپی کنند، گفت: هر 3 متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟