به گزارش رکنا، سردار روح الامین قاسمی اظهارکرد: برابر شکایت یکی از طیورداران گنبدکاووس مبنی سرقت از مرغداری وی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله تیم بررسی صحنه پلیس آگاهی به محل اعزام و با پایش دقیق محل سرقت و استفاده از جدیدترین شیوه های پلیسی صورت گرفته مشخص شد، یکی از کارگران مرغداری در این سرقت بزرگ نقش دارد.

قاسمی تصریح کرد: با جمع آوری ادله و مستندات توسط پلیس، کارگر مرغداری لب به اعتراف گشوده و اعلام کرد که با همکاری چند تن از دوستان خود از مرغداری سرقت کرده است.

قاسمی گفت: ماموران طی هماهنگی قضائی در چند عملیات موفق پلیسی، سارقان را دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل و مورد تحقیق قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی گلستان بیان کرد: سارقان در مواجهه با دلایل و شواهد پلیسی به سرقت سه هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ به وزن هشت تن و همچنین ۲۰ تن دان مرغ اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی مرغ ها و اموال سرقتی حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران اموال سرقتی به مال باخته تحویل شد.

قاسمی تصریح کرد: در این پرونده ۶ سارق و یک مالخر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟